Beata Tadla z nowym partnerem
EastNEws
Newsy

Beata Tadla prawie straciła życie. Syn dziennikarki opowiedział o rodzinnym dramacie

Beata Tadla jest matką 20-letniego Jana Kietlińskiego. Dziennikarka i jej syn są bardzo mocno ze sobą związani, dlatego też chłopak postanowił przerwać milczenie i komentując na Instagramie bieżące wydarzenia w Polsce, opowiedział o wielkim dramacie, który Beata Tadla przeżywała podczas jego narodzin. Okazuje się, że prawie straciła życie.

Beata Tadla jest matką 20-letniego Jana Kietlińskiego. Dziennikarka i jej syn są bardzo mocno ze sobą związani. I choć  chłopak rzadko komentuje życie prywatne mamy, ostatnio zdecydował się poruszyć bardzo ważną kwestię. Janek, komentując na Instagramie bieżące wydarzenia w Polsce związane z budzącymi wiele kontrowersji plakatami  "pro-life" oraz tych napisem "mamo, tato kochajcie się", które zalały niemal wszystkie miasta w naszym kraju, postanowił odnieść się do rozwodu rodziców oraz odniósł się do ganienia kobiet za poród przez cesarskie cięcie, tak propagowanego przez ruch "pro life". Kietliński nawiązał do prywatnych, wstrząsających przeżyć swojej mamy, podkreślając, że Beata Tadla prawie straciła życie podczas jego narodzin.

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Beata Tadla prawie straciła życie podczas porodu. Syn gwiazdy ujawnił bolesne szczegóły

Choć Beata Tadla jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to zarówno dziennikarka, jak i jej bliscy, bardzo chronią swoją prywatność i rzadko wypowiadają się na temat prezenterki. Tym razem jej syn postanowił jednak zrobić wyjątek. 20-letni  już Jan Kietliński, którego świat poznał, gdy Beata Tadla brała udział w "Tańcu z gwiazdami", nawiązując do przeżyć własnej mamy, postanowił wyrazić swoje zdanie na temat potępiania przez ruch "pro-life" cesarskiego cięcia.

20-latek za pośrednictwem Instagrama odniósł się do plakatów, jakie w ostatnim czasie zalały niemal całą Polskę podkreślając, że jest dla niego niepojętym piętnowanie kobiet, które nie rodzą tradycyjną metodą. Jan Kietliński podkreślił, że rodząc go  Beata Tadla miała bardzo poważne komplikacje, przez które prawie nie straciła życia.

To, co jest dla mnie najbardziej niezrozumiałe, to to, że dla niektórych cesarka jest czymś chorym i nieboskim. Moja mama, rodząc mnie, prawie straciła życie. Bardzo długo chorowała i mogłoby jej z nami nie być. Miała cesarkę, zachorowała na sepsę, a po porodzie nie widziała mnie przez kilka miesięcy - napisał.

Syn Tadli podkreślił również, że bardzo oburzyły go krzywdzące słowa hejterów podkreślających, że osoby urodzone poprzez cesarskie cięcie nie powinny obchodzić urodzin, lecz "dzień wydobycia".

Niedawno usłyszałem, że dzieci z cesarki powinny obchodzić "dzień wydobycia" zamiast urodzin. Grubo? Płakać mi się chce. I to jest ta katolicka miłość do bliźniego? - dodał syn Beaty Tadli.

Pierwszy raz o swoim trudnym porodzie Beata Tadla opowiedziała podczas jednego z odcinków "Tańca z gwiazdami" w 2018 roku, przyznając, że zaraziła się gronkowcem.

Beata Tadla w białej marynarce
Jak chudła Beata Tadla?

Zobacz także
Beata Tadla w białej marynarce

Beata Tadla zachwyciła szczupłą figurą na swoim ślubie! Jak udało się jej schudnąć 18 kilogramów? 

Beata Tadla ślub

Beata Tadla wzięła ślub! Kim jest mąż dziennikarki? Zakochani pobrali się po kilku miesiącach znajomości

 

Beata Tadla padła ofiarą hakera
Newsy
Beata Tadla miała zapaść? Syn dziennikarki o jej stanie zdrowia: "Miała takie objawy"
Jan Kietliński skomentował stan zdrowia Beaty Tadli. Syn dziennikarki skonfrontował się z plotkami o tym, że miała dostać zapaści. Co się stało dziennikarce?

Z doniesień mediów wynika, że na początku tygodnia Beata Tadla trafiła do szpitala. Stan zdrowia dziennikarki miał ulec nagłemu pogorszeniu, gdy reporterka była w trakcie nagrań. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Do teraz jednak Beata Tadla nie komentowała informacji, które zaczęły pojawiać się na największych portalach. Stanowisko w tej sprawie zajął wreszcie jej syn, Jan Kietliński. Syn Beaty Tadli potwierdził, że jego mama źle się poczuła i konieczna była interwencja lekarzy. Wypowiedział się też na temat przyczyn nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki. Co zdradził? Beata Tadla trafiła do szpitala Niepokojące doniesienia, dotyczące Beaty Tadli we wtorek przekazał portal Goniec.pl. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez redakcję jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce została przetransportowana do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego w poniedziałek wieczorem (17 stycznia). Reporterka nagrywała wówczas program poza Warszawą. Dziennikarze podali także przyczynę, powołując się na wiarygodne źródło.  Zobacz także:   Beata Tadla przeszła udar! Dziennikarka opisała objawy: "Czas odgrywa tu kluczową rolę" Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści - czytamy w artykule. Dziennikarka jednak nadal nie skomentowała tych informacji. Komentarza udzielił natomiast jej syn, Jan Kietliński, który potwierdził, że jego mama poczuła się gorzej i znalazła się pod opieką lekarzy. Syn Beaty Tadli opowiedział o tym, co dzieje się z jego mamą Redakcja serwisu Pudelek.pl skontaktowała się z Janem Kietlińskim, by zapytać go o to, jak obecnie czuje się Beata Tadla. Syn znanej dziennikarki uspokoił nieco wszystkich, podkreślając, że stan, w jakim znajduje się jego...

Beata Tadla padła ofiarą hakera
Newsy
Beata Tadla przeszła drugi test na koronawirusa! Dziennikarka zdradziła wynik! 
Beata Tadla przeszła drugi test na koronawirusa! Dziennikarka zdradziła wynik! 

Beata Tadla podczas relacji na InstaStories poinformowała swoich fanów, że przeszła kolejny test na koronawirusa. Dziennikarka pokazała rownież, czy test wykazał wynik pozytywny czy negatywny. Beata Tadla zaraziła się groźnym wirusem?  Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa Dokładnie tydzień temu syn Beaty Tadli za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zaraził się koronawirusem. Jan Kietliński w swojej relacji opublikowanej w sieci przyznał, że najprawdopodobniej do zakażenia doszło na jednej z imprez z Warszawie. Syn dziennikarki opisał wówczas, jakie miał objawy koronawirusa.  Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę- relacjonował Jan Kietliński. Test wykazał, że syn Beaty Tadli ma koronawirusa i musi przebywać w obowiązkowej kwarantannie. Kwarantanną została również objęta jego mama, która również zdecydowała się wykonać test na COVID-19. Na szczęście test na koronawirusa był negatywny.  Teraz okazuje się, że dziennikarka przeszła kolejny test! Beata Tadla zaraziła się koronawirusem? Na szczęście nie! Ponowny test. Wynik negatywny :) - napisała w relacji na InstaStories. Dziennikarce i jej synowi życzymy dużo zdrowia! Zobacz także:   Viola Kołakowska skrytykowała Beatę Tadlę za pokazanie testu na koronawirusa. Dziennikarka odpowiedziała!  Beata Tadla przeszła kolejny test na koronawirusa. Tydzień temu okazało się, że syn dziennikarki zaraził się koronawirusem.  

Beata Tadla na ściance
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Beata Tadla przeszła udar! Dziennikarka opisała objawy: "Czas odgrywa tu kluczową rolę"
Beata Tadla opublikowała poruszający post. Do tej pory nie mówiła publicznie, że przeszła udar. Wyszła z tego bez szwanku tylko dlatego, że pomocy udzielono jej natychmiast.

Beata Tadla postanowiła poruszyć na swoim Instagramie bardzo ważny temat dotyczący zdrowia. Dziennikarka i zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" bardzo często w swoich mediach społecznościowych mówi o sprawach ważnych społecznie, często podpierając się własnym przykładem. Za przykładem mamy poszedł ostatnio jej syn, który zszokował internautów dramatycznym wpisem. Jan Kietliński opowiedział wówczas o trudnych momentach z życia rodziny i o tym, że życie jego mamy było zagrożone. Tym razem głos zabrała sama dziennikarka, opisując, jak 13 lat temu doznała mini udaru. Na szczęście pomoc przyszła na czas! Beata Tadla o udarze: "Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam…" Beata Tadla na swoim Instagramie postanowiła zwrócić uwagę na trudny temat, jakim jest udar. Popularna dziennikarka zaznacza, że w przypadku udaru liczy się czas i błyskawiczna reakcja. Jednak ostatnie wydarzenia związane z pandemią koronawirusa i zaburzonym funkcjonowaniem szpitali sprawiły, że wiele osób z objawami udaru nie zgłosiło się po pomoc od razu: Czas odgrywa tu kluczową rolę. Im szybciej trafimy pod fachową opiekę, tym mniejsze ryzyko śmierci albo trwałej niepełnosprawności. UDAR MUSI BYĆ ROZPOZNANY SZYBKO! Przez pandemię koronawirusa nawet 20% pacjentów ze świeżym udarem mózgu, pomimo objawów, odwlekło wezwanie pomocy. W praktyce oznacza to cięższy przebieg choroby i jej powikłania - alarmuje na swoim Instagramie dziennikarka Beata Tadla, chcąc wzbudzić czujność i uwypuklić powagę natychmiastowej reakcji w razie udaru, posłużyła się własnym przykładem: Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam… 13 lat temu. Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był „mini...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik