Beata Tadla w szarej sukience

Beata Tadla zdradzi kulisy pracy w TVP? Dziennikarka pisze książkę!

Beata Tadla w szarej sukience

Beata Tadla napisze książkę! Po zwolnieniu z TVP dziennikarka szuka innych pomysłów na swoją karierę. W wielu wywiadach, które udzieliła w ostatnim czasie podtrzymuje, że teraz robi sobie przerwę od telewizji, by powrócić z nowymi projektami. Jak się okazuje jeden z nich jest już powoli realizowany. Beata Tadla pisze książkę. O czym? W rozmowie z gazetą.pl prezenterka zdradziła, że chciałaby opowiedzieć o pracy w telewizji od kulis:

Piszę książkę o pozaantenowych sytuacjach, emocjach. O tym, czego widz nie widział. Przecież nasza praca to nie tylko czas w okienku, kiedy nas widać. To ogrom zadań, często trudnych, czasem zabawnych. Praca nad Wiadomościami zajmuje wiele godzin, zaczynaliśmy od kolegium o 9.30, by potem o 19.30 zaprezentować efekt działań całego świetnego zespołu.

Dziennikarka podkreśla jednak cały czas, że praca na wizji to była jej wielka pasja. Wciąż jednak ma nadzieję na nowe wyzwania:

Praca w telewizji była moją wielką miłością. Ale cały czas myślę, że wszystko co najlepsze dopiero przede mną. Wie pani, my jesteśmy nauczeni, że trzeba się poniewierać przeszłością. Takie to polskie. Tacy jesteśmy pogmatwani przez przeszłość i wmówiono nam, że to jest ważne. Dla mnie ważna jest moja teraźniejszość i przyszłość. Dlatego jeśli zawieszam rozdział "telewizja", to myślę, że muszę wyciągnąć wnioski z tego, co do tej pory robiłam.

Jak widać prezenterka poszła w ślady swojego kolegi z "Wiadomości" Piotra Kraśki, który również myśli o napisaniu książki. Jak myślicie, czy Beata Tadla zdradzi mroczne sekrety pracy w TVP?

 

Zobacz: Beata Tadla w szczerym wywiadzie: "Prezydent Andrzej Duda powinien mnie przeprosić"

 

Beata Tadla napisze książkę o pracy w telewizji!

Beata Tadla na otwarciu butiku marki 303 Avenue
ONS

Czy dziennikarka zdradzi sekrety pracy w TVP?

Beata Tadla, Jarosław Kret przytulają się na premierze
ONS

Więcej na temat Beata Tadla
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14