Hanna Lis w białej sukience

TYLKO U NAS: Znamy plany Beaty Tadli i Hanny Lis po odejściu z TVP!

Hanna Lis w białej sukience

Hanna Lis zostanie szefową portalu internetowego, a Beata Tadla będzie pracować ze studentami? Spektakularne zwolnienie z TVP znanych dziennikarek uruchomiło lawinę spekulacji na temat ich zawodowej przyszłości. Czy zostaną zatrudnione przez konkurencyjne stacje telewizyjne? A może chcą skończyć z dziennikarstwem i zająć się czymś zupełnie innym? Dwutygodnik "Flesz" próbował ustalić, czy Hanna Lis i Beata Tadla wiedzą już, co chcą robić?  Czy otrzymały już jakieś atrakcyjne oferty pracy?

Nie mam sprecyzowanych planów na przyszłość. Badam i rozważam różne opcje - odpowiedziała "Fleszowi" Hanna Lis.

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Flesz" Hannie Lis zaproponowano prowadzenie dużego portalu lifestylowego. Dziennikarka zna się na modzie, a poza tym jej hobby to gotowanie. Kiedyś próbowała nawet prowadzić bloga kulinarnego.  Z kolei Beata Tadla na razie nie chce myśleć o pracy.

Na razie muszę ochłonąć, odpocząć, wyczyścić z emocji - mówi "Fleszowi" Beata Tadla.

W dniu, kiedy zwolniono ją z TVP spędziła 14 godzin przy telefonie! Dzwonili do niej dziennikarze z pytaniami, ale także zwykli ludzie z wyrazami sympatii. Dziennikarka dostała też mnóstwo ciepłych listów od telewidzów.  Mimo, iż Beata Tadla nie pracuje już w "Wiadomościach" na brak zajęć nie narzeka. Od dawna prowadzi zajęcia ze studentami dziennikarstwa na warszawskiej SWPS i Uniwersytecie Wrocławskim. Sama robi również studia podyplomowe z kształcenia głosu i mowy.  Czy to jej plan na przyszłość? Czas pokaże. Więcej o planach zawodowych dziennikarek przeczytacie w najnowszym "Fleszu".

 

Beata Tadla pracuje ze studentami

Beata Tadla w sukience z białym kołnierzykiem

Hanna Lis dostała już ofertę pracy

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

Hanna Lis i Beata Tadla niedawno rozstały się z TVP

Hanna Lis, Beata Tadla
Twitter

Więcej na temat Beata Tadla Hanna Lis
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12