Beata Sadowska Pomoc Mierzona Kilometrami
Materiały Prasowe
Newsy

Jak Beata Sadowska wspiera akcję T- Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami? Zobacz!

Jak Beata Sadowska wspiera akcję T- Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami? Zobacz!

Beata Sadowska uwielbia sport! To dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która wręcz nałogowo uprawia jogę i jogging! Inną jej pasją jest... działalność charytatywna. Dlatego nie mogło jej zabraknąć w jednej z największych polskich akcji, która ma na celu pomaganie dzieciakom. Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku. Sekretem sukcesu akcji jest połączenie trzech elementów – wykorzystania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom! W tym roku udało się już zebrać 880 tysięcy złotych, które zostaną przekazane fundacji TVN Nie jesteś sam. Walczymy nawet o milion! Ty też możesz dołączyć do akcji, wystarczy, że ściągniesz na swój smartfon aplikację Endomondo Sports Tracker, dołączysz do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i zaczniesz zbierać kilometry dla dzieciaków! Specjalnie dla was porozmawialiśmy o akcji z Beatą Sadowską. Zobaczcie, co nam powiedziała!

 

Beata Sadowska Pomoc Mierzona Kilometrami
Materiały Prasowe

 

Dlaczego zaangażowała się Pani w akcję  T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami?

Mam to szczęście, że moi synkowie są zdrowi. Mam ten przywilej, że mogę pomóc dzieciom, które szczęścia mają mniej: dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. To dla mnie oczywiste. Uwielbiam się ruszać: biegać, spacerować, jeździć na rowerze, a przy okazji mogę zrobić coś dobrego. Nie wyobrażam sobie, że miałoby mnie w tej akcji nie być. 

Co Pani daje angażowanie się w akcje charytatywne?

Szczerze? Nie zastanawiam się nad tym. Pomagam, bo tak mnie nauczono, to się chyba wynosi z domu. To nie jest handel wymienny: robię to, bo coś mam w zamian. Robię i już. To dla mnie naturalne. 

Ile godzin tygodniowo poświęca Pani na bieganie?

Latem przygotowywałam się do triathlonu, więc miałam 5-6 treningów tygodniowo, niektóre trwały po 5 godzin. Teraz trochę zwolniłam, ale chyba dlatego, że muszę dokończyć remont, no i skończyły się wakacje! Ale nie odpuszczam, za chwilę biegowe starty, więc buty już tęsknią za lasem!

Czy często biega Pani z wózkiem? Czy poleca Pani taką formę aktywności innym mamom?

Ze starszym synkiem biegałam non stop. Kosma, młodszy, musi jeszcze chwilę poczekać, bo jest za mały i jeszcze samodzielnie nie siada. Czy polecam? No pewnie: to fantastyczna forma wspólnego spędzania czasu. Ja mam trening, maluch jest na powietrzu, ale przede wszystkim: jest z mamą. 

Woli Pani bieganie, czy jazdę na rowerze?

Kocham jedno i drugie. Za to, że wtedy zwalniam, że robię jedną rzecz w jednym czasie, a to dzisiaj luksus. Odpoczywa mi głowa, wietrzy się mózg. Mam czas podejrzeć, jak zmieniają się pory roku, a organizm ma czas na produkcję hormonów szczęścia, czyli endorfin. Mam potem więcej siły. I więcej cierpliwości. 

Jakie ma Pani plany na jesień? Wyjeżdża Pani w podróż? 

Dopiero wróciłam po dwóch i pół miesiącach na francuskiej wsi, więc muszę trochę popracować (śmiech), choć oczywiście kusi mnie świat. Jeśli pojedziemy, to całą bandą, rodzinnie, bo tak lubimy najbardziej, o tym jest zresztą nasza książka "I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)". Na pewno chciałabym też wystartować w kilku jesiennych biegach, bo to moja ukochana sportowa pora roku. Kolory na drzewach plus przyjazna temperatura wzywają!

 

Beata Sadowska Pomoc Mierzona Kilometrami
Materiały Prasowe

Beacie Sadowskiej w zbieraniu kilometrów dla dzieciaków pomaga smartfon Sony Xperia X.

 

T-Mobile PMK
Materiały Prasowe
Newsy
Milion złotych dla dzieciaków! Podsumowanie akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami
Milion złotych dla dzieciaków! Podsumowanie akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Uczestnicy akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami pokazali,  że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Kilkaset tysięcy aktywnych uczestników, 14 tygodni, blisko 140 mln przebytych kilometrów i okrągły milion złotych – to bilans czwartej już edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która zakończyła się sukcesem w niedzielę 25 września!     T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na dobre wpisała się w harmonogramy treningów i spacerów Polaków. Tym razem zaangażowani w akcję amatorzy sportu mieli bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę - aż  140 mln kilometrów.  To dużo, ale stawka, o którą toczyła się walka była wysoka. Do uzbierania był kolejny 1 mln złotych  dla dzieciaków z  Fundacji TVN Nie jesteś sam . I choć na ostatniej prostej zabrakło tak niewiele kilometrów to i tak uczestnicy zasłużyli by wynagrodzić ich ponad trzymiesięczne zmagania.   Dumna ekipa akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami   Uczestnicy  akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami,  od 19 czerwca do 25 września zmagali się z wyzwaniem podzielonym na 8 etapów. Pomyślne ukończenie każdego z nich oznaczało kolejne setki tysięcy złotych zasilających konto Fundacji TVN Nie jesteś sam. Finał akcji odbył się podczas 38. PZU Maratonu Warszawskiego.    Dzięki aplikacji  Enodomondo Sports Tracker,  wszyscy mogli na bieżąco monitorować postępy drużyny T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Aplikacja była również niezbędna w codziennych zmaganiach o każdy kilometr – aby wziąć udział w akcji należało dołączyć do wyzwania „Pomoc Mierzona Kilometrami” i włączać Endomondo Sports Tracker podczas każdego treningu, spaceru czy przejażdżki. Pomagać w ten sposób mógł każdy, kto biega, chodzi, jeździ na rowerze, rolkach lub uprawia sport na wózku inwalidzkim.    Adrianna Palka  i  Beata Sadowska...

Pomoc Mierzona Kilometrami
materiały prasowe
Newsy
Polacy pokochali akcję T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami
Dzięki zaangażowaniu ponad 500 tysięcy osób milion złotych trafił do niepełnosprawnych dzieci!

Sportowa pasja, mobilna technologia, smartfon oraz szczytny cel jako motywacja do aktywnego pokonywania kilometrów to elementy składowe drugiej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Od połowy czerwca ponad 500 tysięcy Polaków biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich, aktywnie pokonywało kolejne kilometrowe wyzwania T-Mobile. To wszystko aby 28 września świętować wspólny sukces – przekazanie 1 miliona złotych na podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! Pomoc Mierzona Kilometrami zgromadziła wokół wspólnej idei zbierania kilometrów dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci ponad 500 tysięcy aktywnych osób!  Założenie było proste - biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich możesz dbać o swoją formę, ale i pomagać innym. Od 14 czerwca do 28 września, co dwa tygodnie T-Mobile stawiało przed uczestnikami akcji nowe kilometrowe wyzwanie, którego osiągnięcie równało się przekazaniu określonego wsparcia finansowego na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Z końcem akcji udało się przebyć dystans blisko 80 milionów kilometrów, a tym samym przekazać 1 milion złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci!  „Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami to tysiące osób zaangażowanych w jedną ideę – pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! Myślę, że dziś, kiedy druga edycja akcji dobiegła końca, każda z ponad 500 tysięcy osób, które współtworzyły ogólnopolską drużynę aktywnie pomagających. Może czuć dumę i satysfakcję! Milion złotych, który zostały przekazany na rehabilitację i protezy dla najmłodszych to nasz wspólny sukces! Ze strony T-Mobile Polska dziękuję wszystkim za serce włożone akcję oraz dostarczenie tak pozytywnych i budujących emocji!...

T-Mobile
T-Mobile
Newsy
Polacy pokochali akcję T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami!
Dzięki aktywnemu zaangażowaniu ponad 500 tysięcy osób milion złotych trafił do niepełnosprawnych ruchowo dzieci!

Pomoc Mierzona Kilometrami (PMK) to ogólnopolska akcja społeczna, której organizatorem jest firma T-Mobile Polska. Tegoroczna edycja akcji jest kontynuacją zeszłorocznego projektu, w który zaangażowało się ponad 200 tysięcy uczestników. Do akcji mogą włączyć się wszyscy użytkownicy smartfonów, którzy biegają, jeżdżą na rowerze, rolkach, spacerują lub uprawiają sport na wózku. Pokonane kilometry zliczane są za pomocą bezpłatnej aplikacji Endomondo Sports Tracker, którą należy zainstalować na smartfonie, a następnie przyłączyć się do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Projekt składa się z 8 dwutygodniowych etapów, a  każdy etap to inny kilometrowy cel, jaki muszą wspólnie pokonać uczestnicy akcji. Wszystkie zebrane kilometry zostaną zamienione na wsparcie finansowe dla niepełnosprawnych dzieci. Dzięki T-Mobile nawet milion złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Akcja trwa w okresie 14.06 – 28.09 2014. Wśród zbierających kilometry jest szereg znanych i lubianych osób, których zaangażowanie zagrzewa do aktywności i zachęca do uczestnictwa w akcji. Partnerami akcji są Telewizja, TVN, Radio RMF, Grupa Onet oraz firma Sony producent wodoodpornego smartfona Xperia Z2. Szczegóły na temat akcji, harmonogram kolejnych etapów, a także informacje o liczbie przebytych kilometrów znaleźć można na stronie www.kilometrami.pl.

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik