Little Monster na okładce "Be Active"

Little Monster na okładce "Be Active"! Nowa gwiazda Instagrama i Snapchata pokazała swoje idealnie wyrzeźbione ciało w piśmie Ewy Chodakowskiej. Little Monster króluje w polskich mediach społecznościowych już od ponad roku. A co znajdziecie w najnowszym numerze? Jak Little Monster trenuje, by mieć taką sylwetkę i czy stosuje jakąś specjalną dietę? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego numeru "Be Active"!

 

Zobacz też: Kryzysowe momenty Rozenek i Majdana?! Nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej, ZDJĘCIA! Co znajdziecie w najnowszym "Party"?

 

Kim jest Little Monster?

Little Monster to tak naprawdę Angelika Mucha. Angelika ma 17 lat i jest wielką fanką Justina Biebera. Przez fanów nazywana jest nawet Mrs. Bieber.

Kupicie najnowszy numer z Little Monster? My gorąco polecamy! ;) 

 

Więcej: Jak schudnąć z brzucha w miesiąc?

 

Little Monster na okładce "Be Active".

Little Monster na okładce

 

Nowe wydanie Be Active 1/2018 kupisz w Empiku z pięknym kalendarzem Simple Calendar. W środku znajdziesz miejsce na cele roczne, plan kwartalny na rok 2018, domowy plan finansowy oraz cytaty motywujące.

 

Kalendarz dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Wybierz ten idealny dla Ciebie!  A to wszystko w supercenie - 79,99 zł za egzemplarz! Kalendarz dostępny jest również w Hit salonik - pod tym linkiem.

SIMPLE CALENDAR 2018
Mat. promocyjne

Więcej na temat Be Active