Little Monster na okładce "Be Active"

Little Monster na okładce "Be Active" pokazała ciało! Ale umięśniony brzuch!

Little Monster na okładce "Be Active"

Little Monster na okładce "Be Active"! Nowa gwiazda Instagrama i Snapchata pokazała swoje idealnie wyrzeźbione ciało w piśmie Ewy Chodakowskiej. Little Monster króluje w polskich mediach społecznościowych już od ponad roku. A co znajdziecie w najnowszym numerze? Jak Little Monster trenuje, by mieć taką sylwetkę i czy stosuje jakąś specjalną dietę? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego numeru "Be Active"!

 

Zobacz też: Kryzysowe momenty Rozenek i Majdana?! Nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej, ZDJĘCIA! Co znajdziecie w najnowszym "Party"?

 

Kim jest Little Monster?

Little Monster to tak naprawdę Angelika Mucha. Angelika ma 17 lat i jest wielką fanką Justina Biebera. Przez fanów nazywana jest nawet Mrs. Bieber.

Kupicie najnowszy numer z Little Monster? My gorąco polecamy! ;) 

 

Więcej: Jak schudnąć z brzucha w miesiąc?

 

Little Monster na okładce "Be Active".

Little Monster na okładce "Be Active"

 

Nowe wydanie Be Active 1/2018 kupisz w Empiku z pięknym kalendarzem Simple Calendar. W środku znajdziesz miejsce na cele roczne, plan kwartalny na rok 2018, domowy plan finansowy oraz cytaty motywujące.

 

Kalendarz dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Wybierz ten idealny dla Ciebie!  A to wszystko w supercenie - 79,99 zł za egzemplarz! Kalendarz dostępny jest również w Hit salonik - pod tym linkiem.

SIMPLE CALENDAR 2018
Mat. promocyjne

Więcej na temat Be Active
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29