Kilkanaście dni temu odbył się IV zlot właścicieli samochodów marki Mitsubishi, który zgromadził w Mrągowie aż 400 fascynatów pojazdów spod znaku Trzech Diamentów. Wśród fanów Mitsubishi pojawili się ulubieńcy publiczności oraz ambasadorowie marki - Anna Cieślak i Bartłomiej Topa! Zlot obfitował w wiele atrakcji, jedną z nich była wizyta zwycięzcy rajdu Dakar Hiroshi Masuoka, który podczas jazd testowych najnowszym modelem SUV-a coupe – Mitsubishi Eclipse Cross - demonstrował możliwości układu kontroli napędu na 4 koła Mitsubishi – S-AWC. 

Tegoroczny zlot, któr odbył się u brzegów jeziora Czos miejscowość Mrągowo, idealnie obrazował strategię marki Mitsubishi Motors i hasło przewodnie „Drive Your Ambition", które odwołuje się między innymi do ambicji odkrywania świata. Wyjątkową atmosferę zlotu, którą tworzą uczestnicy i ich pasja oraz zaangażowanie, można było odczuć, kiedy na okolicznych drogach widać było jedynie modele Mitsubishi – ASX, Outlander, L200, Pajero i Eclipse Cross, oraz takie okazy, jak Lancer Evolution, czy Space Gear. 

Zlotowi wędrowcy mogli wybrać jedną z trzech tras dopasowanych ich preferencji i możliwości samochodu. Jak przystało na markę znaną ze świetnych samochodów 4x4, najwięcej osób wybrało trasę terenowo - turystyczną i terenową. Na pierwszej z nich modele Outlander, Eclipse Cross i ASX pokonywały szutrowe, mazurskie szlaki, które zasłynęły na cały świat, dzięki rozgrywanym tu Rajdowym Samochodowym Mistrzostwom Świata WRC. Na drugiej - przygotowane do off-roadu auta pokonywały trudne przeszkody w terenie. Trasa turystyczna dostarczyła kierowcom Mitsubishi najwięcej wrażeń widokowych i obfitowała w zagadki - więcej na filmiku powyżej! 

Zobaczcie również kilka zdjęć z imprezy z Anną i Bartłomiejem. Działo się!

 

Bartłomiej Topa i Anna Cieślak

Bartłomiej Topa i Anna Cieślak

IV ZLOT MITSUBISHI - JESZCZE LEPSZY
mat. prasowe

IV ZLOT MITSUBISHI - JESZCZE LEPSZY
mat. prasowe

IV ZLOT MITSUBISHI - JESZCZE LEPSZY
mat. prasowe

IV ZLOT MITSUBISHI - JESZCZE LEPSZY
mat. prasowe

Więcej na temat Anna Cieślak