Barbara Pasek została mamą! Była prezenterka "Dzień Dobry TVN", specjalizująca się w show-biznesie, na swoim Instagramie pokazała zdjęcie maleństwa i zdradziła jego płeć. Od razu posypały się gratulacje, także od zaprzyjaźnionych gwiazd. Jak się czuje młoda mama? Gdzie odbył się poród? Zobaczcie!

Reklama

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" urodziła

Basia Pasek znana jest widzom z "Dzień Dobry TVN". W czerwcu 2021 roku dziennikarka postanowiła jednak odejść z programu i postawić na swój własny rozwój jako "life couch", wydając m.in. dwie książki poradnikowe. Potem Pasek ogłosiła światu, że jest w ciąży. Razem z partnerem, którego ukrywa przed światem, od kilku miesięcy mieszkają w Grecji, i to w Atenach na świecie pojawiło się dziecko dziennikarki! Basia Pasek na swoim Instagramie zdradziła, że jest to chłopiec:

"Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: pierwszy raz, kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.” A. Richman. Witaj Synku, na wieczność - napisała Pasek.

Pod postem Basi posypały się gratulacje!

Magda Lamparska: Gratulacje Basiu! Witaj Maleńki

Marcelina Zawadzka: Piękne❤️❤️❤️❤️ gratuluje!!! Ale wybrał sobie cudną mamę???????? przewodnika!

Paulina Krupińska: Basieńko gratulacje dla Was❤️❤️❤️❤️ cudny synek

Cleo: Cudowne ???? gratulacje! Zdrówka dla Was! ????

Basia Pasek na swoim Instagramie zdradziła, że czuje się dobrze i podziękowała ze wszelkie słowa wsparcia. My również serdecznie gratulujemy!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Roksana, kandydatka Stanisława, jest w ciąży. Pokazała brzuszek

Instagram/@barbrabelt
Reklama
Reklama
Reklama