Doda z babcią Doda z babcią Doda z babcią Doda z babcią Doda usunęła tatuaż
Doda z babcią
East News, Instagram
1/5
Doda z babcią
East News, Instagram

Doda nie ukrywa, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Piosenkarka, która jest obecnie jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, zawsze podkreśla w wywiadach, że ceni sobie tradycyjne wartości, a relacje z bliskimi są dla niej fundamentalne. Dlatego, kiedy kilka miesięcy temu 90-letnia babcia Dody trafiła do szpitala z powodu pogorszenia samopoczucia, artystka drżała o zdrowie seniorki rodu. Na szczęście pani Pelagia w tym trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie swojej ukochanej wnuczki.

 

Zobacz też: Korwin Piotrowska o zwycięstwie Dody w plebiscycie "Party": "Doda? Są kontrowersje..."

 

Dziś już wiadomo, jak się czuje babcia Dody. Czy stan jej zdrowia uległ poprawie? Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: Doda przeznaczyła samochód na aukcję charytatywną i padła ofiarą oszusta! Jak do tego doszło?

2/5
Doda z babcią
Instagram

Na szczęście, dziś babcia Dody czuje się już dobrze. Stan zdrowia pani Pelagii uległ znacznej poprawie, informuje "Fakt". Spora w tym zasługa artystki, która troszczyła się o babcię, kiedy ta miała problemy ze zdrowiem. Doda zawsze z wielką czułością wypowiada się o babci Pelagii. Gwiazda podkreśla, że babcia jest dla niej niezwykle ważna.

- Babcia zajmuje w moim sercu tak samo dużo miejsca jak moi rodzice. W końcu zajmowała się mną w dzieciństwie tak samo jak mama i tata. Jest dla mnie bardzo ważna - powiedziała Doda w wywiadzie dla "Gwiazd".

3/5
Doda z babcią
ONS

Doda od czasu do czasu pokazuje się z babcią publicznie. Pani Pelagia nie tylko pojawiła się na Instagramie swojej wnuczki, a nawet miała okazję pozować fotoreporterom.

4/5
Doda z babcią
ONS

Doda zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna. A babcia zajmuje w jej życiu szczególne miejsce. Dlatego mimo poprawy stanu zdrowia seniorki, artystka zawsze troszczy się o ukochaną babcię i otacza ją szczególną opieką.

5/5
Doda usunęła tatuaż
ONS

Brawo, Doda! Taka postawa jest godna podziwu. :)

Więcej na temat Doda