Agnieszka Woźniak-Starak na planie Azja Express 2 Edward Miszczak na gali Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta "Azja Express 2" - odcinek 11. Tomasz Karolak na Paszporty Polityki 2018 Wojciech Błach na konferencji serialu Na wspólnej
Agnieszka Woźniak-Starak na planie Azja Express 2
Instagram
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak na planie Azja Express 2
Instagram

 

Już wkrótce ruszą zdjęcia do trzeciej edycji programu "Azja Express"! Jeszcze nie wystartowała wiosenna ramówka TVN, w której nie zabraknie wielkich hitów takich jak "Agent-Gwiazdy" czy "Iron Majdan", a stacja zapowiedziała już, co zobaczymy w jesienne wieczory! To już pewne, po wakacjach do TVN wraca "Azja Express". Edward Miszczak w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdził medialne doniesienia i zdradził, że producenci zakończyli już castingi do trzeciej edycji show.

Co o trzeciej edycji "Azji Express" powiedział dyrektor programowy TVN? Komentarz Edwarda Miszczaka znajdziecie na następnej stronie.

 

Zobacz także: Czy naprawdę miał konflikt z Hubertem Urbańskim i co zarzuca mu Martyna Wojciechowska? Edward Miszczak ostro o gwiazdach TVN! EKSKLUZYWNY WYWIAD

2/5
Edward Miszczak na gali Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta
East News

 

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl "Azja Express" wróci na antenę TVN już we wrześniu.

Zakończyliśmy casting, mamy już pełen skład uczestników. Ekipa pracująca przy „Agent - Gwiazdy 3” wyprodukowała już wszystko i za chwilę pojedzie na plan „Azja Express 3 - przyznał Edward Miszczak.

Co ciekawe, program najprawdopodobniej nie będzie się już nazywać "Azja Express"! Dlaczego? Więcej informacji na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?

3/5
"Azja Express 2" - odcinek 11.
x-news

 

Jak już wiadomo, program zostanie zrezlizowany w Boliwii, Wenezueli i Peru. W związku z tym, jak donosi portal, show zmieni swoją nazwę. Kto wystąpi w programie? 

4/5
Tomasz Karolak na Paszporty Polityki 2018
ONS.pl

Według informacji magazynu "Flesz" w trzeciej edycji programu zobaczymy Tomasza Karolaka i...

5/5
Wojciech Błach na konferencji serialu Na wspólnej

....Wojciecha Błacha! 

Będziecie oglądać trzecią edycję "Azji Express"? My z pewnością! 

Więcej na temat Azja Express