Arkadia zaprasza na NOC ZAKUPÓW!


W sobotę 6 października od godziny 12.00 Arkadia serdecznie zaprasza wszystkich wielbicieli mody oraz dobrej zabawy na rodzinną, urodzinową imprezę. W programie m.in.: profesjonalne stoisko stylistyczne z najnowszymi trendami modowymi, wizyta Moniki Mrozowskiej i Anny Głogowskiej – sławnych i modnych mam, a także niezwykły pokaz sztucznych ogni, koncert Sylwii Grzeszczak oraz Noc Zakupów.

Z okazji "Arkadii" przeprowadzony zostanie specjalny konkurs na Facebooku – „Zasmakuj w stylu”, w którym laureaci wygrają cenne nagrody oraz możliwość profesjonalnej stylizacji. Przez cały dzień odbywać się będą modowe gry i zabawy z nagrodami dla całych rodzin. Można będzie stać się twarzą okładki arkadyjskiego magazynu w specjalnej strefie Green Box, a także podziwiać występy taneczne z modną mamą – Anną Głogowską w roli głównej. Gościem specjalnym arkadyjskich urodzin będzie Monika Mrozowska wraz ze swoją córką – aktorka opowie, jak godzi rolę matki z życiem na najwyższych obrotach. Obie sławne mamy opowiedzą Gościom Arkadii o tajemnicach ich stylu oraz wyznają, czym jest dla nich moda. Dodatkową urodzinową atrakcją będą stoiska: stylistyczne i makijażu, gdzie Goście uzyskają profesjonalne porady, informacje o najnowszych trendach, a na najmłodszych czekać będzie kącik plastyczny. Powstanie również wyjątkowa strefa Sony Skyfall, gdzie wyeksponowane zostaną najnowocześniejsze gadżety agenta 007 – Jamesa Bonda.

Wieczorne atrakcje rozpoczną się od niezwykłego pokazu sztucznych ogni, puszczanych z dachu Centrum. Zwieńczeniem urodzinowej imprezy będzie koncert znanej i utalentowanej Sylwii Grzeszczak, której piosenki znajdują się na szczytach list przebojów. Na koniec prawdziwe zakupowe szaleństwo – między godziną 21.00 a 24.00 w Arkadii odbędzie się Noc Zakupów, obfitująca w liczne promocje i rabaty.


Więcej na temat kup to teraz Noc Zakupów
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23