Party Stories
Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk w białych koszulach
East News
Newsy

Apel wdowy po Krzysztofie Krawczyku: "Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał"

Wdowa zamieściła apel do Mariana Lichtmana. Pada w nim wiele gorzkich słów.

Minął już tydzień od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, a ciągle nie cichną echa tego smutnego wydarzenia. Wśród różnych wersji tego, co działo się podczas uroczystości, mocno zabrzmiał dziś głos żony wielkiego artysty, Ewy Krawczyk. Na oficjalnym profilu zmarłego w mediach społecznościowych zamieściła ona apel "do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących". Pada w nim wiele gorzkich słów pod adresem muzyka legendarnych "Trubadurów".

Jako pierwszy, swoją wersję tego co działo się na pogrzebie artysty przekazał w ostatnią środę menedżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. Z jego relacji wynikało, że między Marianem Lichtmanem a Ewą Krawczyk doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. 

Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża.  (...) Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy - napisał Kosmala. 

Lichtman, który wraz z Krawczykiem grał w legendarnym zespole "Trubadurzy" odpowiedział niemal natychmiast.

Jest to dla mnie szokująca wypowiedź, bo fakty zostały w niej odwrócone. Pan Kosmala cały czas pałał nienawiścią do zespołu Trubadurzy. Zawsze zazdrościł nam rodzinnej atmosfery, bał się zbliżenia Krzysztofa z nami. Nie wiedziałem jednak, że ta antypatia przeniesie się na kościół czy na cmentarz - komentował w "Fakcie".

Potwierdził jednocześnie, że między nim a Ewą Krawczyk rzeczywiście doszło do nieprzyjemnej rozmowy na pogrzebie. Ale nie skończyło się na tym. Marian Lichtman stwierdził też, że podczas ceremonii musiał bronić syna Krzysztofa Krawczyka.

Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". (...) Kosmala skłamał w mediach społecznościowych, pisząc, że ja się przepychałem. Nieprawda. Ja tylko chciałem przepuścić syna Krzysztofa Krawczyka, bo nikt go nie chciał dopuścić do trumny - mówił muzyk w wywiadzie dla "Faktu". 

Teraz głos w sprawie zabrała wdowa po Krzysztofie Krawczyku. Co napisała?

Zobacz też: Sekret Krzysztofa Krawczyka wyszedł na jaw. Chodzi o jego adoptowane córki. Tego marzenia nie udało się spełnić 

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

Apel żony Krzysztofa Krawczyka do Mariana Lichtmana

Dziś pojawił się kolejny głos w tej sprawie. Żona artysty, Ewa Krawczyk zamieściła na oficjalnym profilu facebookowym zmarłego apel "do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących". 

Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo juz mam dość Twojego mieszania sie w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Moj mąż przed Tobą mnie ostrzegał bo zawsze wynosiłeś do gazet co sie dzieje u nas w domu - pisze wdowa.

Przypomniała, że syn Krawczyka, Krzysztof Junior nagrał płytę z ojcem. Jak dodała, nigdy krzywdy mu nie zrobi.

A Ciebie błagam odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce skoro się uważasz za przyjaciela bo oni tak nie robią!

Ewa Krawczyk pisze też, że na jej rodzinę spadł kolejny cios.

Zobaczcie całość wpisu:

Apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących: Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 17 kwietnia 2021

 

Myślicie, że to zakończy sprawę i nad trumną wielkiego artysty wreszcie zapadnie cisza? Czy wręcz przeciwnie?

Krzysztof Krawczyk zmarł w wielkanocny poniedziałek. Wcześniej przebywał w szpitalu w związku z zachorowaniem na Covid-19.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
EastNews

W ubiegłą sobotę Krzysztof Krawczyk spoczął na cmentarzu w Grotnikach:

Krzysztof Krawczyk
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Krawczyk na koncercie
East News
Newsy
Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie! Co się dzieje ze zdrowiem artysty?

Krzysztof Krawczyk już od ponad 55 lat należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta ma tysiące fanów, a jego największe hity "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień" czy "Parostatek" znają chyba wszyscy. Niestety, co jakiś czas media przekazują niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka- wokalista przeszedł operację biodra i ma problemy z sercem. Teraz okazuje się, że muzyk przyjął nawet ostatnie namaszczenie!  Krzysztof Krawczyk szczerze o swoim stanie zdrowia Krzysztof Krawczyk w rozmowie z katolickim portalem Aleteia.org opowiedział o swoim stanie zdrowia i zdradził, że już kilka razy przyjmował namaszczenie chorych! Dlaczego? Wokalista przyznał, że prosił o sakrament, żeby wyzdrowieć. Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych- Krzysztof Krawczyk zdradził w wywiadzie. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości. Krzysztof Krawczyk, który nie ukrywa, że wiara jest dla niego bardzo ważna, w wywiadzie przyznał, że sakrament namaszczenia chorych już kilka razy go uratował. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował- zdradził w rozmowie z Aleteia.org.  Wokalista w najnowszym wywiadzie przyznał, że ma już za sobą kilka operacji, a już we wrześniu przejdzie kolejną. Jest jednak w na tyle dobrej formie, że może koncertować: Gramy koncerty cały czas. W tej chwili jesteśmy w trasie. Gramy za chwilę w amfiteatrze pod Szczecinem, w przyszłym tygodniu w Warszawie, do końca jesieni mamy zapełniony kalendarz. Gramy nawet w święta -  Krzysztof jest w...

Ojciec Dawida Żukowskiego
Policja Warszawa
Newsy
Wstrząsające kulisy pogrzebu ojca Dawidka. Z ust babci chłopca padło słowo "morderca"?!

W piątek 19 lipca w Grodzisku Mazowieckim odbył się pogrzeb Pawła Ż., który tydzień wcześniej popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Wcześniej porwał swojego syna, którego do tej pory nie udało się odnaleźć. Na skromnym pogrzebie pojawili się bliscy mężczyzny oraz jego współpracownicy. Matka Pawła Ż. omal nie zemdlała nad urną. Z jej ust miały paść bardzo mocne słowa... Zobaczcie poniżej! Pogrzeb Pawła Ż., ojca zaginionego Dawidka Żukowskiego Bliscy zmarłego Pawła Ż. są w głębokim szoku. Nie dość, że stracili bliską osobę, to jeszcze nie wiedzą, gdzie znajduje się ich ukochany wnuk, syn i bratanek, Dawidek. Na pogrzebie Pawła Ż. zabrakło matki chłopca. Mężczyznę żegnali rodzice, brat z żoną, pozostali krewni oraz współpracownicy. Zebraliśmy się tutaj nie jako ława oskarżenia, a jako bracia i siostry Pawła, by go pożegnać – powiedział ksiądz, który przewodniczył skromnej uroczystości pogrzebowej.  Zobacz także:  Pogrzeb ojca Dawida Żukowskiego. Uroczystość pogrzebowa bez mszy świętej w kościele... Matka Pawła Ż. była w bardzo złym stanie. Gdy nachyliła się nad urną syna, omal nie straciła przytomności! Według relacji Wirtualnej Polski kobieta miała powiedzieć bardzo mocne słowa. Nie mogę uwierzyć, że on był mordercą - ponoć padło z jej ust.  Sprawa zaginięcia 5-letniego Dawida Żukowskiego Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. Od tamtej pory szukają go setki funkcjonariuszy. Policja przyznaje, że jest to jedna z najtrudniejszych spraw ostatnich lat. Ojciec chłopca miał odwieźć Dawidka do jego matki. Jednak tuż przed spotkaniem wysłał jej sms-a, że ta nigdy nie zobaczy syna. Chwilę później popełnił samobójstwo. Nikt nie wie, co stało się z 5-latkiem. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma niestety...

Ksiądz Krzysztof Charamsa pozuje do zdjęcia z partnerem
East News
Newsy
Polski ksiądz Krzysztof Charamsa wyznał, że jest gejem i pokazał światu swojego partnera! NOWA WYPOWIEDŹ

Wyznanie księdza Krzysztofa Charamsy, który odważnie przyznał, że jest gejem, poruszyło Polakami. Szczególnie, że ksiądz jest ważnym urzędnikiem Watykanu. Drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej i funkcjonariuszem dawnej Świętej Inkwizycji, czyli Kongregacji Nauki Wiary w Watykanie. Ksiądz wykłada też na dwóch uniwersytetach w Rzymie. Co takiego powiedział? Ksiądz - jestem gejem! – Wiem, że nie mogę już dłużej wypełniać tego, co kocham, bez ukazania mojej natury, bo musiałbym być faryzeuszem. Nie mogę już tylko po kryjomu wspierać homoseksualisty, który kocha swojego partnera. Nie mogę już tylko po cichu pocieszać lesbijek i dawać im siłę, by wytrwały w tym koszmarnym zohydzeniu, upodleniu, które jest efektem mentalności katolickiej. Muszę to powiedzieć publicznie jako teolog i jako ksiądz. Także prawdę o moim homoseksualizmie – tłumaczy ksiądz Krzysztof Charamsa w Newsweeku Polska. Jak przyznaje, kler katolicki w znacznej mierze jest “homoseksualny i niestety paranoicznie homofobiczny, bo sparaliżowany brakiem akceptacji dla własnej orientacji seksualnej”. Zakochałem się w mężczyźnie - Uważam, że ksiądz ma prawo do realizowania swojej ludzkiej miłości – mówi ksiądz Charamsa w „Newsweeku”. – Kiedy zakochałem się w mężczyźnie, poczułem, że jestem coraz lepszym księdzem.  Ksiądz Charamsa jest kapłanem od 18 lat. Swój oficjalny coming out ogłosił na sobotniej konferencji prasowej w Watykanie. Przyszedł na nią ze swoim partnerem - Eduardo. Jak donoszą media, nie wystąpił z nim jednak na scenie. Na konferencję przyszły tłumy dziennikarzy z całego świata. Jak przypomina "Newsweek", kapłan zrobił to tuż przed rozpoczynającym się w Watykanie synodem poświęconym rodzinie. Ksiądz Charamsa...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner