Antoni Królikowski kupił dziewczynie kwiaty

Antoni Królikowski od dłuższego już czasu spotyka się z Kasią Dąbrowską, która nie jest związana z show-biznesem. Początkowo aktor ukrywał swoją relację, ale od niedawna śmiało publikuje zdjęcia z ukochaną i nagrywa z nią filmy na Instastories. Co więcej, relacja robi się dość poważna - Kasia poznała już nawet rodziców swojego ukochanego!

Widać, że Antoni Królikowski stracił dla niej głowę. Ostatnio para została przyłapana przez paparazzi na randce. Zobaczcie poniżej, jak Antoni wpatruje się w Kasię!

1/3
Antoni Królikowski z nową dziewczyną na gali OFF Camera
EastNews/ONS

Przypomnijmy, że pod koniec 2018 roku Antoni Królkowski rozstał się z Julią Wieniawą, po 2 latach związku. Następnie zaczął spotykać się z Kasią, o której opowiedział w "Dzień Dobry TVN".

Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, żeby czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że ja wykonuje taki zawód jaki wykonuje, więc przychodzi ze mną np. na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance, tylko ze mną przychodzi - powiedział. 

2/3
Antoni Królikowski z dziewczyną na randce

Antoni i Kasia, jak każda zakochana para, spędzają ze sobą dużo czasu. Ostatnio zostali przyłapani przez paparazzi na randce. Aktor i jego dziewczyna weszli do kwiaciarni, gdzie Antoni kupił wielki bukiet białych róż. Czy był to prezent dla Kasi?

3/3
Antoni Królikowski z dziewczyną na randce

Para trzymała się za ręce, a oboje byli w siebie wyjątkowo wpatrzeni! Widać wyraźnie, że między Kasią a Antonim zrodziło się uczucie. Myślicie, że niedługo para się zaręczy? 

Więcej na temat Antoni Królikowski