Antoni Królikowski pokazał w sieci kolejne zdjęcie z synem. Tak spędza czas z małym Vincentem. Przyznał, że rola taty, jest dla niego jednym z najtrudniejszych wyzwań. Fani jednak pomimo uroczego kadru, jakim aktor podzielił się w sieci nie szczędzą mu krytycznych słów:

Reklama

Rola męża też była trudna???? obyś w roli ojca sprawdził się lepiej

Zobaczcie nowe zdjęcie Antoniego Królikowskiego z synkiem.

Antoni Królikowski pozuje z synem: "Powstało nowe życie"

Informacje o rozstaniu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy wywołały w sieci prawdziwą burzę. Aktorska para jednak nie zdecydowała się oficjalnie skomentować, jak aktualnie wyglądają ich relacje. Media donoszą, że Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Według informacji przekazanych przez Pudelek.pl, Opozda i Królikowski mieli rozstać się jeszcze przed narodzinami małego Vincenta. Aktor ma być już w nowym związku. Antoni Królikowski po raz pierwszy spotkał się z synkiem trzy dni po narodzinach, jednocześnie dementując, że nie ma z nim kontaktu. Właśnie pokazał kolejne urocze zdjęcie z niemowlakiem:

Powstało nowe życie????❤️ Rola ojca to będzie najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu, trzymajcie kciuki żeby młody zawsze żył na świecie pełnym miłości i pokoju????❤️ #VincentKrólikowski - napisał pod zdjęciem, na którym przytula małego Vincenta.

Instagram @antek.królikowski

Zobacz także: "Przez Atlantyk": Antek Królikowski nie nosił obrączki w programie? Tłumaczył się przed Joanną Opozdą

Internauci jednak nie szczędzą Antoniemu Królikowskiemu uszczypliwych komentarzy i wypominają mu, że nie sprawdził się w roli męża:

Zobacz także

- Szkoda ze nie rola męża ????
- A rola męża już Cię przerosła? Szybko poszło.
- Rola męża też była trudna???? obyś w roli ojca sprawdził się lepiej
- Asia bez powodu nie usunęła nazwiska męża z profilu ???? - pisali pod zdjęciem z maluchem.

Instagram @antek.krolikowski

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski wrócą do siebie?! "Dla niej małżeństwo to rzecz święta"

Reklama

Według medialnych doniesień, Antoni Królikowski cierpi po rozstaniu z Joanna Opozdą, i ciężko znosi hejt, który spotkał go w sieci. Żartować z Antoniego Królikowskiego mają nawet znajomi z pracy. Jednak nie wszyscy od razu skreślili aktora. Wielu internautów ma dla niego wiele ciepłych słów i trzyma kciuki za bycie najlepszym tatą:

- Po burzy zawsze wychodzi słońce ???? duzo zdrówka dla Was i cierpliwości ❤️
- Awwww trzymam kciuki za was ❤️ i czekam aż zdementujecie z @asiaopozda te straszne zakłamane plotki ????????

Reklama
Reklama
Reklama