Antoni Królikowski i Joanna Opozda - tak zaczęła się ich miłość! Znali się 12 lat, zanim zaiskrzyło
Newsy

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - tak zaczęła się ich miłość! Znali się 12 lat, zanim zaiskrzyło

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - tak zaczęła się ich miłość! Znali się 12 lat, zanim zaiskrzyło

Przeciągłe spojrzenie, przypadkowe muśnięcie dłoni, sposób, w jaki ona odgarnia włosy, jego nieodparty urok „niegrzecznego chłopca”? Co tak niespodziewanie połączyło Joannę Opozdę (32) i Antoniego Królikowskiego (31), wiedzą pewnie tylko oni sami. Przez 12 lat żyli obok siebie, nie podejrzewając, że miłość jest na wyciągnięcie ręki. Czy razem znajdą szczęście?

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

PRZYJAŹŃ CZY KOCHANIE?

Czy to na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej zaiskrzyło między Joanną a Antonim? Właśnie wtedy, na początku lipca, zaczęto o nich mówić. Jak zdradza „Fleszowi” jeden z uczestnikoĀLw imprezy, Opozda i Królikowski świetnie się razem bawili i wymieniali czułości. – Ale równie dobrze to mogłaby być czysto przyjacielska relacja – dodaje.

W podobnym tonie na pytanie jednego z portali odpowiedziała Joanna. „Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt”. Aktorzy jednak nie tylko spędzali ze sobą coraz więcej czasu prywatnie, ale i sugerowali to na Instagramie. Na przykład wyprawę na wybory prezydenckie zilustrowali wspólnym zdjęciem Klasyka, kundelka Antoniego, i Marilyn – pieska Joanny.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wernisażu
EastNews

SEKRETY SERCA

Długo wydawało się, że Antoni nie ma szczęścia w miłości. Spotykał się m.in. z Laurą Breszką, a potem Katarzyną Sawczuk. Kiedy im nie wyszło i aktor związał się z Julią Wieniawą, nie było chyba osoby, która by im nie kibicowała. Piękni, młodzi, zdolni! Aż gruchnęła wieść o ich rozstaniu, a niedługo później Julia przyznała w wywiadzie:

„Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany (…). Poznałam go trochę za wcześnie”.

Nic dziwnego, że gdy Antoni związał się z prawniczką Katarzyną Dąbrowską, nie chciał kusić losu.

„Między nami układa się dobrze, więc bardzo się cieszę i staram się nie zapeszać”, mówił w czerwcu tego roku w wywiadzie dla „Party”.

Tym większym zaskoczeniem było, kiedy zaledwie trzy tygodnie poĀLźniej Katarzyna na Instagramie zamieściła wpis:

„Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem razem”.

Co się stało? Żadne z nich tego nie skomentowało. Joanna Opozda, znana z roli Jowity Kaczmarek w serialu „Pierwsza miłość”, też długo szukała swojego szczęścia. Wydawało się, że znalazła je… na parkiecie „Tańca z gwiazdami” u boku Kamila Kuroczki. Ten związek jednak nie przetrwał próby czasu. Joannę łączono potem z kierowcą rajdowym Andreą „Andim” Mancinem, a ostatnio z warszawskim biznesmenem. Może po prostu Joanna i Antoni czekali właśnie na siebie?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda trzymają się za ręce.

NAJLEPSZY SCENARIUSZ

Aktorzy już nie ukrywają, że są parą, opublikowali też na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie. W ostatni weekend lipca pojechali do Kudowy-Zdroju na Festiwal Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej CZPL im. Pawła Królikowskiego.

– Zabieram Asię i cieszymy się, że będziemy mogli razem obejrzeć nasz film – zapowiadał Antoni w rozmowie z „Fleszem”.

Bo aktorzy mają już wspólną przeszłość – zawodową. 10 lat temu Opozda, tak jak Paweł i Małgorzata Królikowscy, zagrała w wyreżyserowanym przez Antoniego krótkometrażowym filmie „Noc życia”, który teraz został wyświetlony na festiwalu.

– Ostatnio zacząłem się zastanawiać, co się dzieje u bohaterów po tych 10 latach. Rozmawiam z aktorami i ponownie planujemy wspólny film – mówi nam Antoni. – Okazuje się, że życie pisze najlepsze scenariusze – dodaje.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda trzymają się za ręce.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Dolina Bogów"
East News
Newsy
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się tuż przed świętami? Media o kulisach: "Kocha inną, swoją byłą"
Tego nie spodziewał się chyba nikt!

Media informują o kulisach rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego! Dlaczego zaledwie po kilku miesiącach para postanowiła zakończyć swój związek? Kiedy Joanna Opozda i Antoni Królikowski się rozstali? Jeden z portali opublikował zaskakujące informacje dotyczące byłej pary!  Kulisy rozstania pary Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli parą od zaledwie kilku miesięcy. Aktor związał się z gwiazdą serialu "Pierwsza miłość" tuż po rozstaniu z poprzednią partnerką, Katarzyną. Pod koniec czerwca Kasia Dąbrowska opublikowała w sieci wpis, w którym poinformowała, że nie jest już w związku z Antonim Królikowskim. Kilka dni później, na początku lipca, media po raz pierwszy poinformowały, że aktor ma nową dziewczynę, którą jest Joanna Opozda. Po jakimś czas zakochani potwierdzili medialne plotki i zaczęli pokazywać się razem na oficjalnych imprezach. Niestety, dziś wiemy już, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się.  (...) chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- Joanna Opozda poinformowała na Instagramie.  Teraz z pewnością wszyscy zastanawiają się, dlatego Joanna Opozda i Antoni Królikowski podjęli decyzję o rozstaniu. Portal pudelek.pl poinformował właśnie o zaskakujących kulisach ich rozstania! Według doniesień portalu związek zakończył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia! Informator portalu sugeruje, że do rozstania doszło ponieważ Antek Królikowski wciąż nie może zapomnieć o swojej byłej partnerce...  Rzucił Opozdę dwa dni przed...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą
Newsy
Joanna Opozda towarzyszy Antoniemu Królikowskiemu na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Para jest nierozłączna!
Para ostatnio jest nierozłączna! Zobaczcie, jak razem spędzają czas na Festiwalu CZ-PL!

Antoni Królikowski wraz z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską zdecydowali się zorganizować w tym roku Festiwal Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL, którego pomysłodawcą był Paweł Królikowski.  W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec, a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie-Zdroju w kinie samochodowym, a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty.  - napisał na początku czerwca na Instagramie Antoni Królikowski pod zdjęciem ze swoim tatą.  Wydarzenie odbywa się w ten weekend i okazuje się, że u boku Antoniego pojawiła się jego nowa dziewczyna, Joanna Opozda . Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w letniej stylizacji i podkreśliła swoją obecność na festiwalu im. Pawła Królikowskiego, pisząc: No to zaczynamy  @festival_czpl  imienia Pawła Krolikowskiego w Kudowie Zdrój 💋 - napisała na Instagramie Joanna Opozda.  Niedługo potem wspólne zdjęcie opublikował też Antoni Królikowski, a na Instastories oboje chętnie publikują relacje z wydarzenia i pokazują, jak wspólnie spędzają czas.  Joanna Opozda i Antoni Królikowski stali się nierozłączni! Antoni Królikowski niedawno rozstał się po 1,5 roku związku z Katarzyną Dąbrowską. Szybko okazało się, że aktor znów jest zakochany, a jego nową partnerką jest Joanna Opozda. Teraz para nie zaprzecza już, że jest razem i chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Patrząc na ich relacje na Instastories może się wydawać, że są nierozłączni. Sami spójrzcie na ich nowe zdjęcia! Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" komplementuje Antoniego...

Antek Królikowski i Joanna Opozda w białej kreacji
EastNews
Newsy
Dlaczego Antek Królikowski nie może znaleźć tej jedynej? "Nie jest może bardzo przystojny, ma ujmującą osobowość"
Antek Królikowski ma za sobą kilka nieudanych związków. Dlaczego nie można znaleźć tej jedynej?

Tak szczęśliwa jak z Antkiem nie byłam już dawno – mówiła „Party” kilka miesięcy temu Joanna Opozda (32). Antoni Królikowski (31) nazywał ją wtedy „swoją pierwszą miłością”. Zamierzał nakręcić film, by pokazać, jaką zdolną aktorką jest jego ukochana. Niestety ich związek nie przetrwał nawet sześciu miesięcy. Rozstali się tuż przed Bożym Narodzeniem, o czym poinformowała ona: „ Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy” . Joanna wyprowadziła się z domu aktora w Konstancinie i poleciała odreagować emocje na Madagaskar. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z bezpańskimi psami z podpisem: „ Zwierzaki kochają bezinteresownie, są oddane i wierne, a to, jak wszyscy wiemy, rzadko spotykane cechy u ludzi” . Czy to komentarz do plotek o tym, że powodem rozstania Joanny i Antoniego była zbyt bliska relacja aktora z jego byłą dziewczyną? Co poszło nie tak? Królikowski do tych plotek odniósł się już wcześniej: „Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa (…), jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i niewciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie”, napisał na swoim Instagramie. „Życzliwi” ponoć od początku ostrzegali Joannę, żeby uważała, bo Antoni „skacze z kwiatka na kwiatek”. Odpisywała wtedy wścibskim: „ Nie oceniaj ludzi swoją miarą ”. W wywiadzie dla „Party” nie kryła irytacji. – Ludziom chyba trudno uwierzyć, że to naprawdę jest miłość, dlatego robią nam pod górkę – mówiła. Ponoć aktorka była zazdrosna o ukochanego do tego stopnia, że prosiła, by skasował na swoim Instagramie wszystkie zdjęcia z kobietami. On sprawiał...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik