Antek Królikowski
Instagram

Antek Królikowski ma nową dziewczynę! Pokazał się z nią na imprezie! Z kim spotyka się aktor?

Antek Królikowski
Instagram

Antek Królikowski już nie ukrywa swojej partnerki! Tuż przed końcem 2018 roku okazało się, że aktor rozstał się z Julią Wieniawą. Antek i Julia byli parą przez ponad dwa lata. Później okazało się, że była partnerka aktora zaczęła spotykać się z Baronem z zespołu Afromental. Od tamtej chwili wszyscy zastanawiają się, czy Antek Królikowski również znalazł już nową miłość. Jakiś czas temu aktor opublikował w sieci zdjęcie, które wywołało plotki o tym, że jego serce znów jest zajęte... Antek Królikowski nie komentował medialnych doniesień i spekulacji, ale teraz pokazał się na sportowej imprezie w towarzystwie pięknej blondynki, której nie szczędził czułości! 

Antek Królikowski jest zakochany?

Jak informuje "Super Express" Antek Królikowski i jego partnerka po raz pierwszy pokazali się publicznie razem na Gali Biznes Boxing Polska. Królikowski czule tulił i całował kobietę, która według doniesień "SE" jest związana z branżą prawniczą. Podczas gali odbyły się m.in. walki prawników. 

Ukochana Antka mogła zatem podziwiać swoich kolegów mecenasów, bowiem sama związana jest z tą branżą - informuje dziennik. 

Para ma za sobą już pierwsze wyjście razem oraz romantyczny wyjazd tylko we dwoje.

Pod koniec marca razem udali się w romantyczną podróż do Budapesztu – zdradza informator gazety.

Wygląda więc na to, że wcześniejsze plotki o tym, że serce Antka Królikowskiego jest już zajęte okazały się prawdziwe! Kto wie, być może za jakiś czas aktor opublikuje w sieci zdjęcie ze swoją partnerką? 

Antoni Królikowski spotyka się z tajemniczą blondynką.

Antoni Królikowski w zielonej bluzie
East News

To jedyne zdjęcie z nową partnerką, które pokazał Antek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#perfectday #wiosna ❤️🐕

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23