Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Anna z "Rolnik szuka żony" zdradziła, ile waży! Czy jest na specjalnej diecie, żeby utrzymać świetną figurę?

Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Anna Stelmaszczyk podczas relacji na Instagramie zdradziła, ile waży i co robi, żeby mieć szczupłą figurę! Uczestniczka ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli poznać sekret jej wyglądu. Czy Ania stosuje specjalną dietę? Sprawdźcie, co powiedziała była partnerka Jakuba z show o poszukujących miłości rolnikach! 

Ania z "Rolnik szuka żony" zdradza, ile waży

Anna wzięła udział w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" i była kandydatką Jakuba. Niestety, chociaż na planie show pojawiło się między nimi uczucie, to kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika" Ania i Jakub podjęli decyzję o rozstaniu. Udział w hicie TVP przyniósł byłej partnerce rolnika popularność i spore grono fanów, którzy teraz mogą obserwować ją na Instaramie. Ania co jakiś czas publikuje w sieci swoje prywatne zdjęcia i zdradza, jak dziś wygląda jej życie. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów! Podczas relacji na Instastories zdradziła nie tylko, że nie ma kontaktu z Jakubem, ale opowiedziała również o swojej wadze! Ania z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że przy wzroście 169 cm waży mniej niż 60 kilogramów.

Na tą chwilę chyba 56-57 kilo, ale chciałabym tak z 60-62- powiedziała Ania. 

Czy była uczestniczka show TVP stosuje jakąś specjalną dietę? Nie! 

Nie, na szczęście diety trzymać nie muszę i mogę jeść co tylko chcę, zobaczymy na jak długo- powiedziała podczas relacji na InstaStories.

Przypominamy, że Ania zdradziła również, że nie utrzymuje kontaktu z Jakubem i nie jest w nowym związku.

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" ma nadal kontakt z Kubą?! Zdradziła, dlaczego się rozstali i czy ma nowego partnera

Ania z "Rolnik szuka żony"zdradziła, ile waży.

Anna z Rolnik szuka żony odpowiada na pytania internautów
Instagram

Była uczestniczka show przyznała, że nie stosuje specjalnej diety.

Ania z Rolnik szuka żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43