Anna Wendzikowska ma nowego partnera
East News

Anna Wendzikowska wywołała burzę w sieci, bo zrobiła selfie na cmentarzu! Teraz się tłumaczy..

Anna Wendzikowska ma nowego partnera
East News

Anna Wendzikowska jest jedną z najaktywniejszych użytkowniczek Instagrama wśród polskich gwiazd. Czasem jej zdjęcia wywołują spore kontrowersje. Tak było tym razem! Dziennikarka opublikowała na Instagramie selfie zrobione na... cmentarzu! W sieci zawrzało. Tylu krytycznych komentarzy już dawno nie było pod zdjęciami Anny Wendzikowskiej! Zobaczcie sami...

Anna Wendzikowska zrobiła selfie na cmentarzu z córkami!

Dziennikarka zabrała swoje córki na Cmentarz Wojskowy na Powązkach z racji obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Anna Wendzikowska przyznała, że w ten sposób co roku obchodzi ten dzień, a teraz tę tradycję kontynuuje z dziećmi. Zdjęcie zrobione na cmentarzu pokazała w Internecie i napisała:

Zrobiłam to zdjęcie na cmentarzu.. przyznaję się 🙋🏻‍♀️ - napisała Anna Wendzikowska pod zdjęciem z córkami.

W dalszej części swojego komentarza dodała, że zrobiła to z pełną świadomością i wyjaśniła, że chce, aby jej córki pamiętały, że od dziecka odwiedzają z mamą w rocznicę Powstania Warszawskiego cmentarz na Powązkach:

Chcę, żeby dziewczyny pamiętały, że od małego uczestniczyły w tym, co moim zdaniem jest najważniejszym wydarzeniem w życiu Stolicy w ciągu roku - obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wiem, że nie będą pamiętać.. może zdjęcia im przypomną? Wiem, że nie rozumieją, o co chodzi. Na to przyjdzie czas. Na razie po prostu jesteśmy. Razem, rodzinnie, 1 sierpnia o 17. zawsze na wojskowych Powązkach 🇵🇱 Tośka po raz pierwszy! Bo to dla mnie ważne.  - wyjaśniła dziennikarka na Instagramie.

Reakcja Internautów na zdjęcie Anny Wendzikowskiej

Mimo uzasadnienia dziennikarki, już pierwszy komentarz pod zdjęciem był bardzo krytyczny i Internautka przypomniała Annie Wendzikowskiej, że robienie selfie na cmentarzu jest niestosowne:

Oczywiście piękna lekcja jeśli zabiera Pani dzieci od małego w tak ważne miejsca i przekazuje historię, ale nie trzeba tego pokazywać na instagramie, nie trzeba robić sobie selfie, bo to akurat niczego wartościowego ich nie nauczy.. - napisała jedna z Internautek.

Pozostałe komentarze były jeszcze bardziej krytyczne:

A mnie się wydaje, ze wystarczy opowiedzieć dzieciom historie, ze jak były małe, to były z Mamą w tym miejscu. Nigdy nie zrozumiem, jak można robić zdjęcia na cmentarzu. Straszne czasy nastały 😢

Niestosownie...ale selfi musi być. Smutne bardzo

Czy Anna Wendzikowska faktycznie przesadziła, publikując to zdjęcie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zrobiłam to zdjęcie na cmentarzu.. przyznaję się 🙋🏻‍♀️ Chcę, żeby dziewczyny pamiętały, że od małego uczestniczyły w tym, co moim zdaniem jest najważniejszym wydarzeniem w życiu Stolicy w ciągu roku - obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wiem, że nie będą pamiętać.. może zdjęcia im przypomną? Wiem, że nie rozumieją, o co chodzi. Na to przyjdzie czas. Na razie po prostu jesteśmy. Razem, rodzinnie, 1 sierpnia o 17. zawsze na wojskowych Powązkach 🇵🇱 Tośka po raz pierwszy! Bo to dla mnie ważne. Lubię patrzeć na ludzi, starych i młodych, Warszawiaków, którzy tego dnia jednoczą się, żeby wspólnie pamiętać i wspólnie oddać hołd.. Nie chcę, żeby to brzmiało jakoś patetycznie, ale historia Powstania to historia mojego miasta i historia mojej rodziny...

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Anna Wendzikowska niedawno wywołała burzę zdjęciami z wakacji

Anna Wendzikowska w jasnej sukience na plaży
Instagram

 

Więcej na temat Ania Wendzikowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48