Anna Wendzikowska w Smyku
Mat. promocyjne
1/5
ONS

 

Związek Anna Wendzikowska rozpadł się miesiąc po narodzinach drugiej córeczki. Dziennikarka i biznesmen Jan Bazyl spotykali się razem od ponad roku. Jednak to mężczyzna podobno podjął decyzję, że chce go zakończyć. Jak Wendzikowska radzi sobie zakończenia tego związku?

Zobacz: Wendzikowska skomentowała rozstanie z partnerem? Zobaczcie, co napisała pod zdjęciem z córkami!

2/5
Anna Wendzikowska w Smyku
Mat. promocyjne

 

Nic nie zapowiadało, że związek dziennikarki i biznesmena miałby się rozpaść. Wendzikowska publikowała na Instagramie urocze zdjęcia, z których wynikało, że para jest w sobie zakochana. Jednak rzeczywistość wyglądała inaczej!

Warto przypomnieć, że gwiazda ma już za sobą nieudane małżeństwo zakończone rozwodem i długi związek z Patrykiem Ignaczakiem, z którym ma córkę Kornelię. Ostatnia relacja zakończyła się w 2016 roku i niedługo potem Wendzikowska zaczęła spotykać się z Janem Bazylem. Związek zakończył się w listopadzie, miesiąc po narodzinach córki.

3/5
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem
EastNews

 

Dziennikarka została samotną matką i z pewnością nie jest jej łatwo godzić opiekę nad noworodkiem z pracą. W końcu gwiazda nie skorzystała z urlopu macierzyńskiego i tydzień po porodzie wróciła do pracy. Za to spadła na nią fala hejtu, że to stanowczo za wcześnie na powrót do pracy, jednak nikt nie znał wtedy sytuacji gwiazdy.

Jednak Wendzikowska stara się być silna dla córek. W jednym z opublikowanych Instastory napisała:

Moje skarby dwa.. Dla nich zawsze będę się uśmiechać -  wyznała młoda mama.

Jak sobie teraz radzi?

4/5
Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z córkami
Instagram

 

Jak Ania Wendzikowska radzi sobie w nowej sytuacji? Pisze o tym portal se.pl:

Musiała zatrudnić nianię, która będzie jeździła z nią i z dzieckiem do studia TVN. Gdy będzie na wizji, to niania będzie się opiekować małą Tosią. Chodzi o to, by mała jak najmniej odczuła nieobecność matki. Niestety, Ania nie może sobie pozwolić na urlop macierzyński. Została samotną matką z dwójką małych dzieci na utrzymaniu. Musi sprostać nowej sytuacji. Przecież nie usiądzie i nie będzie płakać - zdradziła znajoma gwiazdy dla se.pl

5/5
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem
Instagram

 

Myślicie, że gwiazda skomentuje sama powody rozstania?

Więcej na temat Anna Wendzikowska