Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się
Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się
1/5
Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się

 

Anna Rybak i Bartosz Czapiewski z show „Wyspa Przetrwania”, właśnie się zaręczyli! Na InstaStories Rybak pokazała zdjecie z pierścionkiem zaręczynowym. Co ciekawe, para w show Polsatu ze sobą... rywalizowała:

 

Tegoroczny wyczekany urlop postanowiliśmy spędzić w pięknej i klimatycznej Chorwacji. Jadąc tam nie spodziewałam się, że wrócę do domu nie jako dziewczyna, ale już jako narzeczona. Bartek nie dał nic po sobie poznać ani przed wyjazdem, ani w trakcie - podobnie jak nasi znajomi, którzy pojechali z nami - mówi wzruszona Anna Rybak.

Zobaczcie fotki zakochanej pary na kolejnych stronach! 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Joanna Krupa wzięła ślub! Zobacz jej suknię ślubną!

 

2/5
Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się

 

Co Kasia mówi o Bartku? Jak wyglądały te zaręczyny?

 

Nie sądziłam, że mam takiego romantyka! Bartuś wie co lubię, wszystko dobrze przygotował. Ostatniego wieczora, zjedliśmy wspólnie kolację, po czym zaproponował mi spacer we dwoje. Kupił wino i poszliśmy nad brzeg morza, na cypel, z którego mieliśmy fantastyczny widok na cały Omis. Właśnie w tym miejscu zadał mi pytanie, które chce usłyszeć każda zakochana kobieta. Z początku nie mogłam w to uwierzyć, bo naprawdę nie liczyłam na taki obrót spraw. Kiedy zobaczyłam pierścionek w jego dłoni, zaniemówiłam - zrozumiałam że nie żartuje i ogromnie wzruszona przyjęłam oświadczyny - zdradza uczestniczka pierwszej polskiej edycji „Wyspy Przetrwania”. 

3/5
Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się

 

Czy w niedalekiej przyszłości para weźmie ślub? Czy zdecyduje się pokazać ceremonię w nowym programie Polsatu „Cztery wesela”, do którego trwają zdjęcia? Czas pokaże.

 

Zobacz: Która gwiazda szykuje się do ślubu? Pokazała nowe modele sukienek!

 

4/5
Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się

 

Mocno trzymamy kciuki! ;)

 

5/5
Rywale z „Wyspy przetrwania” zaręczyli się
Więcej na temat Polsat