Party Stories
Przybylska sprząta w publicznych toaletach
ONS
Newsy

Przybylska to straszna pedantka. Sprząta nawet w...

Aktorka stara się być Perfekcyjną Panią Domu

Anna Przybylska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. I chodź nie oglądamy jej aktualnie za często na małym i dużym ekranie, to cały czas i tak pozostaje na topie. Fani mogą ją za to oglądać m.in. w sesjach wizerunkowych dla znanych marek. Zobacz: Wakacyjna sesja Anny Przybylskiej z dziećmi

Gwiazda najwięcej czasu poświęca rodzinie. Przybylska bardzo lubi zajmować się domem. I chodź ma osobę do pomocy to i tak często sama bierze się do sprzątania czy prasowania.

- W domu rzadko siadam. Jak wejdę do kuchni o zacznę przygotowywać jedzenie dla dzieci, myć, szorować, to spędzam tam czas, dopóki nie wróci Jarek, a później zmywam, gotuję. Dziesięć razy dziennie myję podłogę, codziennie odkurzam (...) Jak wstaję rano, o szóstej, to sobie zaczynam prasować. Myślę: "Przecież zaraz przyjdzie pani, to mi uprasuje". Ale co z tego, skoro ja lubię to robić? - wyznała w "Grazii" aktorka.


Okazuje się, że Przybylska tak wczuwa się w rolę gospodyni domowej, że o porządek dba nie tylko u siebie, ale i w publicznych toaletach.

- Sprzątam nawet w publicznych toaletach. Jak widzę, że dookoła kranu jest woda, to wytrę  ręcznikiem.


Anna Przybylska w roli matki i żony sprawdza się wzorcowo. Szkoda tylko, że tak rzadko możemy podziwiać jej aktorski talent.

Zobacz: Przybylska: Coraz mniej jestem aktorką

Przybylska jako gospodyni domowa w zabawnej sesji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Przybylska w nowej reklamie Play
Forum
Newsy
Przybylska podpisała lukratywny kontrakt. Wystąpi w dużej kampanii reklamowej
Znamy szczegóły

Anna Przybylska przez ostatni rok unikała publicznych wystąpień, udzieliła też tylko dwóch wywiadów i skupiła się na życiu rodzinnym. Przez wiele miesięcy toczyła wojnę z paparazzi, która na ten moment wydaje się już załagodzona. Dowodem na to może być pierwsze od bardzo dawna pojawienie się gwiazdy na medialnej imprezie. Przypomnijmy: Przybylska PIERWSZY raz na salonach od prawie roku. Wygląda pięknie Aktorka wraca również do pracy. Sieć telefonii komórkowej Play poinformowała właśnie, że Anna Przybylska w towarzystwie Pawła Małaszyńskiego wystąpi w kampanii reklamowej Formuły "Rodzina w Play". Będzie ona prowadzona m.in. w telewizji i internecie, a jej start zaplanowany jest już na ten piątek. Gwiazda jest ulubienicą reklamodawców - tylko w ostatnim czasie pojawiła się w kampaniach promocyjnych m.in. Garniera czy sieci obuwniczej CCC. Przybylska i Małaszyński to dobry wybór na ambasadorów Play? Zobacz: Dla Przybylskiej czas liczy się podwójnie. Tak spędza weekend Anna Przybylska na prezentacji nowego modelu Porsche:

Partner Przybylskiej kończy karierę
ONS
Newsy
Ukochany Przybylskiej kończy karierę. Chce spędzać z nią więcej czasu
Anna może liczyć na wsparcie ukochanego

Obecność Anny Przybylskiej w mediach jakiś czas temu zdominowały publikacje o jej stanie zdrowia i walce z paparazzi. Aktorka unika wprawdzie publicznych wystąpień, ale za to chętnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie możemy podejrzeć ją podczas codziennych obowiązków i przyjemności. Przypomnijmy: Dla Przybylskiej czas liczy się podwójnie. Tak spędza weekend Gwiazda może liczyć na wsparcie swojego partnera, Jarosława Bieniuka . Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci, a piłkarz nie stroni od domowych obowiązków. W trosce o rodzinę i czas spędzony z Anną, Jarosław podjął bardzo ważną decyzję. Jak donosi "Twoj Imperium", Bieniuk zdecydował się na zakończenie kariery piłkarskiej. Obecnie występuje on w Lechii Gdańsk i wypełni kontrakt z klubem do końca obecnego sezonu czyli wakacji. Potem chce skupić się tylko i wyłącznie na życiu prywatnym. W tym roku kończę 35 lat. Na boiskach już swoje wybiegałem. To jest odpowiedni czas, żeby poświęcić się rodzinie - tłumaczy Bieniuk. Pięknej aktorce z pewnością przyda się wsparcie. Kibicujecie im? Zobacz: Przybylska opowiedziała w "Vivie!" o swojej chorobie Anna Przybylska na wiosennym spacerze:

ONS
Newsy
Przybylska radzi jak pogodzić macierzyństwo z karierą
Sama jest idealnym przykładem

Życie osobiste Anny Przybylskiej jest dla mediów nieodgadniętą zagadką. Aktorka rzadko rozmawia na tematy związane z jej rodziną, a na bankietach bardzo rzadko pojawia się w towarzystwie męża. Zamiast brylować na salonach, Anna woli spędzać czas w rolach żony i matki w Łodzi, które ewidentnie spełniają ją prywatnie. Nie zapominajmy jednak, że Przybylska to przede wszystkim genialna aktorka. Jak udaje jej się pogodzić życie osobiste z zawodowymi obowiązkami. Czy jest sposób na połączenie pracy w rozjazdach z opieką nad dziećmi? O swoim przepisie na sukces Anna Przybylska opowiedziała tylko nam. Zobaczcie: chimera

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner