Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Anna Mucha zbiera na dom w Toskanii. Planuje opuścić Polskę?

Aktorka zamieszka we Włoszech?

Anna Mucha powoli wyrasta na znawczynię Włoch ze szczególnym wskazaniem na Toskanię. Aktorka niedawno wydała książkę "Toskania, że mucha nie siada", która jest jej subiektywnym przewodnikiem po tym pięknym regionie. Okazuje się, że to nie koniec włoskich planów gwiazdy. Pojawiły się już doniesienia, że będzie kolejna książka, tym razem kucharska. Lecz to nie koniec! Zobacz też: Książka Muchy cieszy się dużą popularnością. Będzie druga część?


Jak się okazuje, jej książka jest hitem, co podkreślił na łamach magazynu "Party", przedstawiciel Wydawnictwa Pascal - Sławomir Brudny:

Książka „Toskania, że mucha nie siada" cieszy się takim zainteresowaniem, że planujemy dodruk. Jesteśmy też zainteresowani dalszą współpracą z Anną.

Co na to Mucha? Jest bardzo zadowolona i ma pewne plany związane z funduszami, które uda jej się pozyskać z sprzedaży książki:

Jednym wystarczy chatynka w szczerym polu, a ja bym wolała chatynkę ze szczerym polem, najlepiej po horyzont, najlepiej w Toskanii - wyznała aktorka.

Myślicie, że planuje na dobre przenieść się do swojego ukochanego regionu Włoch?

Zobacz na Polki.pl: Ubierz się w wiosennym stylu Anny MuchyKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
„Grazie Marcello” - Mucha w „Vivie!” dziękuje swojemu ukochanemu. Za co?
Znamy zasługi Marcela Sory!

Anna Mucha niedawno napisała swoją pierwszą w życiu książkę - "Toskania, że Mucha nie siada", która jest subiektywnym przewodnikiem po jednym z najpiękniejszych rejonów Włoch. Lektura już jest hitem sprzedażowym, a jak się okazuje decyzja o jej napisaniu nie była taka oczywista. Zobacz:  Książka Anny Muchy w Biedronce! I to w wyjątkowej cenie... W felietonie, który aktorka napisała do najnowszego numeru "Vivy!", który do kupienia będzie od jutra, wyjaśniła jak doszło do tego, że dołączyła do grona piszących gwiazd: Kiedy rok temu zaproponowano mi napisanie książki o Toskanii, nie powiedziałam od razu "nie". Widocznie miałam zapalenia gardła... a moje wahania najwyraźniej zostało odebrane jako zgoda. "Toskania, że Mucha nie siada" to moja toskańska impresja, przewodnik, który jest niczym innym jak złożeniem różnych moich/naszych przeżyć, doświadczeń zdobytych w trakcie kilkudziesięciu, a może nawet kilkuset wyjazdów do Toskanii.  Mucha dziękuje także swojemu ukochanemu, który jest autorem pięknych zdjęć w przewodniku: Jest jeszcze jeden powód, który napawa mnie radością i... dumą? Jak być może wiecie od kilku lat w mojej podróży towarzyszy mi mój osobisty przewodnik Marcello, pół-Włoch, cały pasjonat. I to on zrobił piękne zdjęcia do tej książki. Grazie, Marcello.  Przeczytacie felieton Muchy w najnowszej „Vivie!”? Zobacz: Ubierz się w wiosennym stylu Muchy  

ONS
Newsy
Anna Mucha napisała książkę o Toskanii i teraz jest znana we Włoszech!
Włoski mówią na nią "Mucia".

W maju Anna Mucha wydała książkę “Toskania, że Mucha nie siada”. To przewodnik po ukochanym rejonie Włoch, w którym aktorka od lat spędza wakacje . W tym roku również wybrała się ze swoim partnerem Marcelem Sorą i dziećmi do Toskanii. Na miejscu okazało się, że Mucha nie jest już tam anonimową osobą. Książka przyniosła jej sporą popularność! Jak podaje “Flesz”, polscy turyści zaczęli zwiedzać Toskanię śladami Anny Muchy. "Okazało się, że polscy turyści pokazywali wszędzie “Toskania, że Mucha nie siada” i tłumaczyli, co jest w niej napisane. Włosi byli oczarowani taką reklamą i dzięki temu Anka została taką lokalną gwiazdą”, zdradza znajoma Ani Muchy.   Podobno Włosi nie potrafią poprawie wymówić “Mucha” i mówią na aktorkę “Mucia”. Teraz aktorka nie jest już w Toskanii zupełnie anonimową osobą. Czy przestanie tam jeździć? Jej znajomi twierdzą, że na pewno nie zrezygnuje z wakacji w Toskanii. Więcej o popularności Ani Muchy we Włoszech przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu “Flesz”, który ukaże się w już poniedziałek.  Zobacz: Anna Mucha dostała rolę w filmie. Zagra prostytutkę!  

ONS
Newsy
Książka Anny Muchy w Biedronce! I to w wyjątkowej cenie...
Ile kosztuje?

Anna Mucha wydała niedawno książkę „Toskania, że Mucha nie siada”. Już wiemy, że niedługo napisze kolejną. Okazuje się też, że w poniedziałek pierwsza książka Muchy trafiła do sieci sklepów Biedronka! Oczywiście z niższą ceną! W księgarniach „Toskania, że Mucha nie siada” kosztuje 46,90 zł . A ile w Biedronce? Cena jest o wiele niższa! Można ją kupić tylko za 24,99zł ! Czyli prawie o 22 zł mniej. Książka Muchy schodzi na pniu. W naszej Biedronce po dwóch dniach sprzedaży został już tylko jeden egzemplarz – mówi nam pracownik jednej z Biedronek. Mucha, po Małgorzacie Rozenek, Marcie Grycan czy Annie Lewandowskiej, jest kolejną gwiazdą, która sprzedaje swoje książki w tych sklepach. I nie jest tajemnicą, że to zapewnia wzrost sprzedaży o 100%. Teraz jesteśmy pewni, że ci, którzy jeszcze nie kupili książki Ani, na pewno to zrobią! A wy już ją macie?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner