Który duet doprowadził Annę Muchę do łez? W kolejnym odcinku "Dance Dance Dance" nie zabraknie wielkich emocji i wzruszeń! Już w najbliższą sobotę, 4 kwietnia o godzinie 20:35, Telewiyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek tanecznego show.

Reklama

Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć występy duetów. Jeden z występów wyjątkowo wzruszy Annę Muchę - aktorka nie potrafiła ukryć łez na planie programu!

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance”.

Zobaczcie frgament nowego odcinka "Dance Dance Dance"! Jak myślicie, kto doprowadził Annę Muchę do łez?

Zobacz także: Tak Anna Mucha spędza czas z dziećmi podczas kwarantanny! Do wspólnej zabawy gwiazda wykorzystała... odkurzacz!

Reklama

Anna Mucha płakała w "Dance Dance Dance".

Zobacz także
fot. Natasza Młudzik / TVP
Reklama
Reklama
Reklama