Anna Mucha z obrączką na palcu
ONS.pl

Czy na palcu Anny Muchy również widzicie obrączkę? Zapytaliśmy ją wprost o ślub

Anna Mucha z obrączką na palcu
ONS.pl

 

Anna Mucha żyje w szczęśliwym związku z Marcelem Sorą od 2009 roku. Choć doczekali się dwójki dzieci: 7-letniej Stefanii oraz 4-letniego Teodora, nie ujawniali dotąd czy sformalizowali związek. 

 

Czy Ania Mucha wzięła ślub?

Ostatnio Ania Mucha sama wywołała dyskusję na temat obrączki w dniu ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zamieściła na swoim Instastries zdjęcie złotego pierścionka i podpisała je: "też mam swoją", co było w tej sytuacji wyraźną aluzją. Potem szybko zdjęcie usunęła, ale fani już zaczęli dopytywać, czy nie wzięła sekretnego ślubu z Marcelem Sorą. 

Dziś wieczorem znów podgrzała atmosferę - na wieczorny pokaz duetu Paprocki i Brzozowski przyszła wprawdzie sama, za to wyraźnie eksponowała na dłoni piękną obrączkę.

Anna Mucha z obrączką na palcu
East News

 

Wygląda jak najprawdziwsza ślubna obrączka. Ale przecież nikt nie zabrania nosić obrączek i bez ślubu... Zapytaliśmy więc wprost Annę Muchę, czy wyszła za mąż w sekrecie. A ona... No cóż, wprost nie odpowiada:

Ja już od tylu lat jestem żoną różnych partnerów, że już sama się gubię - żartuje jak zwykle Ania Mucha. 

Anna Mucha często powtarzała, że do niczego nie jest jej potrzebne formalizowanie związku. Dlatego do tej pory nie brała ślubu. Jednak kto wie, może w przyszłości, tak jak ostatnio Kasia Bujakiewicz, złamie się i zostanie żoną! A może już się złamała :)

 

ZOBACZ: Anna Mucha wrzuciła zdjęcie bez makijażu i wywołała burzę! Fani są mocno podzieleni

 

Ania Mucha na pokazie duetu Paprocki i Brzozowski:

Anna Mucha z obrączką na palcu
East News

 

Ania i Marcel są szczęśliwą parą i nie potrzebują do tego ślubu. 

Anna Mucha z partnerem i dziećmi

 

Ania Mucha ma 38 lat, za rok będzie świętować 10. rocznicę związku z Marcelem Sorą, którego poznała na planie show "Jak oni śpiewają".

Anna Mucha i Marcel Sora

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49