Anna Mucha z obrączką na palcu
ONS.pl
Newsy

Czy na palcu Anny Muchy również widzicie obrączkę? Zapytaliśmy ją wprost o ślub

Wyszła za mąż?

 

Anna Mucha żyje w szczęśliwym związku z Marcelem Sorą od 2009 roku. Choć doczekali się dwójki dzieci: 7-letniej Stefanii oraz 4-letniego Teodora, nie ujawniali dotąd czy sformalizowali związek. 

 

Czy Ania Mucha wzięła ślub?

Ostatnio Ania Mucha sama wywołała dyskusję na temat obrączki w dniu ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zamieściła na swoim Instastries zdjęcie złotego pierścionka i podpisała je: "też mam swoją", co było w tej sytuacji wyraźną aluzją. Potem szybko zdjęcie usunęła, ale fani już zaczęli dopytywać, czy nie wzięła sekretnego ślubu z Marcelem Sorą. 

Dziś wieczorem znów podgrzała atmosferę - na wieczorny pokaz duetu Paprocki i Brzozowski przyszła wprawdzie sama, za to wyraźnie eksponowała na dłoni piękną obrączkę.

Anna Mucha z obrączką na palcu
East News

 

Wygląda jak najprawdziwsza ślubna obrączka. Ale przecież nikt nie zabrania nosić obrączek i bez ślubu... Zapytaliśmy więc wprost Annę Muchę, czy wyszła za mąż w sekrecie. A ona... No cóż, wprost nie odpowiada:

Ja już od tylu lat jestem żoną różnych partnerów, że już sama się gubię - żartuje jak zwykle Ania Mucha. 

Anna Mucha często powtarzała, że do niczego nie jest jej potrzebne formalizowanie związku. Dlatego do tej pory nie brała ślubu. Jednak kto wie, może w przyszłości, tak jak ostatnio Kasia Bujakiewicz, złamie się i zostanie żoną! A może już się złamała :)

 

ZOBACZ: Anna Mucha wrzuciła zdjęcie bez makijażu i wywołała burzę! Fani są mocno podzieleni

 

Ania Mucha na pokazie duetu Paprocki i Brzozowski:

Anna Mucha z obrączką na palcu
East News

 

Ania i Marcel są szczęśliwą parą i nie potrzebują do tego ślubu. 

Anna Mucha z partnerem i dziećmi

 

Ania Mucha ma 38 lat, za rok będzie świętować 10. rocznicę związku z Marcelem Sorą, którego poznała na planie show "Jak oni śpiewają".

Anna Mucha i Marcel Sora

Gwiazdy na pokazie Paprocki&Brzozowski
ONS.pl
Fleszstyle
Urbańska, Krupińska, Wendzikowska - tłum gwiazd na pokazie Paprocki&Brzozowski! Zobacz ZDJĘCIA
Urbańska, Krupińska, Wendzikowska - tłum gwiazd na pokazie Paprocki&Brzozowski! Zobacz ZDJĘCIA
Anna Mucha odważne zdjęcia
Instagram
Newsy
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są razem? Gwiazdor TVN opublikował kolejne zdjęcie, które to sugeruje!
Od kilku tygodni w mediach krążą plotki, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie. Gwiazdor opublikował kolejne zdjęcie, które może to sugerować...

Od kilku tygodni w mediach krążą plotki na temat wielkiego powrotu Anny Muchy do Kuby Wojewódzkiego . Oboje tworzyli niegdyś najgorętszą parę w polskim show-biznesie. Czy to możliwe, że po tylu latach postanowili do siebie wrócić ? Najnowsze zdjęcie, które opublikował Kuba Wojewódzki może sugerować, że coś jest na rzeczy... Zobaczcie sami! Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wrócili do siebie? Anna Mucha dokonała kiedyś niemożliwego. Przez kilka lat zdołała bowiem utemperować Kubę Wojewódzkiego, którego mocną stroną nie jest monogamia. Prezenter od zawsze chętnie chwalił się swoimi podbojami miłosnymi. Wydaje się jednak, że to Anna Mucha była jego największą miłością, o czym wspomniał również w swojej biografii.  Niedawno w mediach pojawiły się informacje, jakoby oboje postanowili do siebie wrócić. Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki rozstał się jakiś czas temu z Renatą Kaczoruk, z którą również był w długim związku. Z kolei Anna Mucha ogłosiła po ponad 10 latach, że nie jest już z ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą. Zobacz także:  Dziennikarz zapytał Annę Muchę o rozstanie z Marcelem Sorą. Zdecydowana reakcja aktorki! Czy to oznacza, że ożyły w niej dawne uczucia do byłego partnera? Spytana o to aktorka udzieliła enigmatycznej odpowiedzi.  Nie potwierdzam i nie zaprzeczam – mówi aktorka. – Jestem szczęśliwa, akceptuję siebie taką, jaka jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna, muszę być mięciutka! Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi! – dodaje z szelmowskim uśmiechem Mucha.     Zobacz także:  Anna Mucha zdradza w "Party", czy wróciła do Kuby Wojewódzkiego! Anna...

Anna Mucha
Instagram/Anna Mucha
Newsy
Anna Mucha pracuje teraz z obecnym i... byłym partnerem! Jak we troje się dogadują?
Anna Mucha pracuje z obecnym partnerem Jakubem Wonsem i... byłym narzeczonym Marcello Sorą! Jak sie dogadują?

Od lat marzyła, by zostać producentką i wreszcie jej pragnienie się spełniło. Anna Mucha "wzięła na warsztat" sztukę "Przygoda z ogrodnikiem", w której również gra jedną z ról. Co ciekawe, do współpracy przy spektaklu Anna Mucha zaprosiła nie tylko obecnego partnera Jakuba Wonsa , z którym spotyka się od ponad roku, ale również... byłego narzeczonego i ojca swoich dzieci Marcela Sorę ! Do tej pory Ania nigdy nie wypowiedziała się publicznie, jakie relacje łączą ją z Sorą i czy mają dobry kontakt. W rozmowie z "Party" Mucha zdradziła, dlaczego przyszedł jej do głowy taki pomysł i... jaki był efekt współpracy tych trojga. Co powiedziała? Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba,i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie – śmieje się Anna. Jak panowie Jakub Wons (który jest reżyserem sztuki "Przygoda z ogrodnikiem") i Sora (odpowiedzialny za scenografię) dogadywali się podczas prób? Zwłaszcza, że w spektaklu produkowanym przez Muchę, Marcel Sora debiutował w roli scenografa... Bez problemu! – zapewnia Mucha. – Marcello ma talent do aranżacji wnętrz i udało mu się, z włoskim smakiem, oddać klimat luksusowej willi głównych bohaterów – dodaje. Jesteście ciekawi efektów ich pracy? Pierwszy spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" wyprodukowany przez Annę Muchę Widzowie będą mogli zobaczyć już 11 października w Warszawie. Więcej o Annie Musze przeczytasz w nowym "Party". Anna Mucha pracuje przy spektaklu z byłym ukochanym i ojcem swoich dzieci Marcelem Sorą!  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner