Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anna Mucha o pierwszym pocałunku
ONS
Newsy

Mucha o swoich pierwszych pocałunkach: Włożyłam chłopakowi rękę w spodnie i...

Zdobyła się na szczere wyznanie

Anna Mucha prężnie działa zawodowo, a dzięki roli matki mogła zdobyć doświadczenie też na innych płaszczyznach. Aktorka zaprojektowała akcesoria dla dzieci, a także prowadzi blog dla mam. W wywiadach niemal zawsze pada to samo pytanie, na które Mucha cierpliwie odpowiada. Zobacz: Mucha musi ciągle odpowiadać na jedno i to samo pytanie: Ludzie naprawdę są tego ciekawi

Ostatnio gwiazda udzieliła nietypowego wywiadu w "Ogniu pytań", gdzie prowadzący zadają podchwytliwe i żartobliwe pytania. Mucha została zapytana na przykład o swój pierwszy pocałunek i zdradziła tylko, że stało się to, kiedy miała 16 lat. Gwiazda przyznała jednak, że szczególnie zapamiętała jedno z takich najbardziej namiętnych zbliżeń i mocno się rozczarowała:

Szczególnie zapamiętałam jeden z takich bardziej namiętnych. Pamiętam, że włożyłam chłopakowi rękę w spodnie, z tyłu oczywiście i wtedy przekonałam się, że można mieć owłosiony tyłek...

Przesadziła ze szczerością?

Zobacz: Anna Mucha:"Dwa kręgi odcinka piersiowego poszły w drobny mak"
 
 

Mucha w żółtych spodniach przed TVP:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha nie pozuje paparazzii
Paparazzi
Newsy
Mucha obraziła się na fotografów pod studiem TVP. Prosiła o pomoc, ale odmówili
Jaka była jej reakcja?

Anna Mucha to jedna z najgorętszych gwiazd. Kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, fotoreporterzy szaleją. Aktorka za każdym razem zaskakuje ciekawymi kreacjami, do których prawie zawsze dobiera wysokie szpilki. Przypomnijmy: Seksowna Mucha cała w koronkach na premierze filmu dla dzieci. Wyeksponowała biust Niedawno aktorka pojawił się w studiu Pytanie na śniadanie. Kiedy było już po nagraniu, gwiazda została przyłapana przez fotografów pod siedzibą TVP. Nie zabrakło oczywiście szpilek, z którymi w pewnym momencie zaczęła mieć problem. Kiedy poprosiła o pomoc jednego z nich, wszyscy odmówili. Jeden ze świadków sceny tak opisuje sytuację: Anna w pewnym momencie zaczęła tracić równowagę. Chciała, aby ktoś jej pomógł, ale żaden fotograf nie zareagował. Postanowiła więc iść z pochyloną głową, aby nikt nie mógł jej wykonać zdjęcia - mówi nam nasze źródło. Nieładne zachowanie. Oczywiście fotoreporterów.   Zobacz: Mucha musi ciągle odpowiadać na jedno i to samo pytanie: Ludzie naprawdę są tego ciekawi Anna Mucha w Pytanie na śniadanie:

Krystyna Pytlakowska o Ani Musze
Newsy
Dziennikarka Vivy! o kulisach wywiadu z Muchą. To nie była łatwa rozmowa
Aktorka lubi mieć ostatnie zdanie

Anna Mucha z racji swojej popularności udziela dużo wywiadów. Aktorka wyznała, że dziennikarze często zadają to samo pytanie, a ona nieustannie na nie odpowiada. Podkreśla jednak, że najwidoczniej ludzie są tego ciekawi. Zobacz:  Mucha musi ciągle odpowiadać na jedno i to samo pytanie: Ludzie naprawdę są tego ciekawi Aktorka wiele razy udzielała wywiadu dla magazynu "Viva!". Przyjemność rozmowy z Muchą miała Krystyna Pytlakowska , która przepytała największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Swoje wspomnienia ze spotkań z kilkoma z nich opisała w książce "Więcej grzechów nie pamiętam". W wywiadzie rzeka przeprowadzonym przez Marzenę Reinert opowiedziała o tym, czym pociąga ją Anna Mucha: Poczuciem humoru, inteligencją i odwagą. Dziewczyna, która ze zdolnej nastolatki stała się aktorką, ale która często sobie szkodzi jakimiś niefortunnymi komentarzami. Chyba ma gdzieś to, jak będzie odbierana. Bije z niej sama szczerość. Zrobiłam z nią wywiad już dawno temu. To było ciekawe - sama wymyśliła myśl przewodnią tej rozmowy. Ciekawe jak wspomina tę rozmowę Mucha? Zobacz:  Dziennikarka Vivy!: Doda jest niezakłamana, niepruderyjna. Cudnie nam się rozmawia o penisach   Mucha cała w koronkach:  

Anna Mucha była molestowana
ONS
Newsy
Mucha otworzyła się w programie Mołek. Pierwszy raz opowiedziała o molestowaniu
To szokujące wyznanie

Anna Mucha słynie z bardzo odważnych wypowiedzi. Ostatnio gościła w programie "Miasto Kobiet", gdzie opowiadała o karmieniu piersią w miejscach publicznych. Aktorka jest zwolenniczką tego typu zachowań, ale jedna z rozmówczyń niekoniecznie się z nią zgodziła. Doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Zobacz:  Z tego może być skandal. Mucha odgzyła się kobiecie przeciwnej karmienia piersią. Nawiązała do islamu Już w poniedziałek gwiazda udzieli wywiadu Magdzie Mołek w programie "W roli głównej". Nie zabraknie szczerych wyznań, ale zaskakujące jest szczególnie jedno. Mucha przyznała się, że była molestowana w czasie swojej pracy zawodowej i nie tylko. To bardzo odważne wyznanie, a więcej opowiedziała o nim dziennikarce. Przyznała, że do tej pory nikomu o tym nie mówiła: Jeśli miałabym być szczera, musiałabym odpowiedzieć: „Tak”. W relacjach zawodowych także. Nic nie zrobiłam, bo byłam dzieckiem. Bo byłam zbyt przerażona, żeby  cokolwiek z tym zrobić. Nawet mamie o tym nie powiedziałam. Będziecie oglądać? Zobacz:  Mucha o swoich pierwszych pocałunkach: Włożyłam chłopakowi rękę w spodnie i...     Mucha przed studiem TVP:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner