Modowa obsesja Anny Muchy
ONS

Mucha nie oszczędza na modzie. Opowiedziała o imponującej garderobie

Modowa obsesja Anny Muchy
ONS

Anna Mucha gdy pojawia się na czerwonym dywanie zawsze wygląda zjawiskowo. Nienaganna fryzura i makijaż, kreacja od topowego projektanta i perfekcyjnie dobrane dodatki. Aktorka nawet podczas ciąży wygląda zjawiskowo i w obecnym stanie nie rezygnuje z dopasowanych sukienek czy butów na szpilkach. Zobacz: Śliczna Mucha eksponuje brzuszek w seksownej kreacji

W ostatnim numerze magazynu "Uroda" gwiazda przyznała się do swojej modowej słabości. Okazuje, się że Ania w swojej garderobie nie może pomieścić już butów.

- Zdecydowanie butów. Gdy się przeprowadzam, często okazuje się, że moja garderoba nie mieści już wszystkich butów i potrzebuję na nie coraz więcej miejsca. W tym roku kupiłam szpilki Dolce Gabbana. Lubie Casadei, Giuseppe Zanotti i Christiana Loubotina. To tyle w kategorii szpilek. Niestety, często okazuje się, że szpilki są wygodne tylko w sklepie, więc latem chodzę w klapkach i butach sportowych. W moich pięknych kolorowych reebokach czuję się jak piłeczka, która z każdym krokiem dynamicznie odbija się od ziemi. Zimą nie zwracam tak uwagi na to, aby buty były ładne, ale ciepłe. Dlatego najczęściej zakładam Emu albo Moon Booty - Zdradziła Mucha w rozmowie.


Jak widać Ania ma bardziej praktyczne podejście do mody i ślepo nie podąża za trendami.

Zobacz: Mucha zdradziła jak dba o ciało podczas ciąży. To cały rytuał
 

Ciężarna Mucha w obcisłej mini i niebotycznych szpilkach:

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09