ONS

Anna Mucha odrzuciła propozycję pracy za 400 tys. zł?

ONS

Anna Mucha lubi zaskakiwać nie tylko swoimi wypowiedziami, ale także wyborami zawodowymi. Jak twierdzi "Super Express" aktorka miała odrzucić propozycję zostania jurorką w programie "Aplauz, Aplauz". To zaskakująca decyzja, ponieważ stacja TVN miała jej zaproponować kwotę 400 tys. złotych! Mucha jednak nie chciała przyjąć tej propozycji. Zobacz też: Anna Mucha szczerze o sobie: „Nie jestem artystką. Artyści mają fochy. Ja nie mam”

 Dlaczego? Jak czytamy dalej w tabloidzie, Mucha miała odrzucić tę propozycję, ponieważ w tym momencie życia ważniejsze niż pieniądze są dla niej własne dzieci. Gwiazda chce spędzać z nimi jak najwięcej czasu.

Ania Mucha dostała propozycję zostania jurorką w show "Aplauz, aplauz!", stacja zaoferowała jej aż 400 tys. zł. Ale Ania odmówiła, a swoją decyzję tłumaczyła tym, że to będzie zbyt czasochłonne i wtedy już nie będzie miała czasu dla własnych pociech. Wystarczy jej teatr i serial - zdradziła "Super Expressowi" osoba ze stacji TVN.

Trochę nas to dziwi, bo dotarły do nas infomację, że Anna Mucha jednak rozmawia o nowym programie telewizyjnym. Jak tylko dowiemy się więcej szczegółów - natychmiast napiszemy.Zobacz na Polki.pl: Anna Mucha: "Proszę nie wycierać sobie gęby moją historią"

  

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33