Anna Lewandowska na prezentacji mari Zaquad

Kiedy wszyscy myślą o "wojnie na batony" z Ewą Chodakowską, Ania Lewandowska ma zupełnie inne pomysły... A my wiemy jakie!

Anna Lewandowska na prezentacji mari Zaquad

 

Anna Lewandowska nie próżnuje. Kiedy wszyscy myślą, że między nią a Ewą Chodakowską wybuchła walka na batony - ta druga również niedawno wprowadziła do sklepów swoje zdrowe przekąski - Anna myśli już  o czymś innym. Jak się dowiedzieliśmy, trenerka ma teraz pomysł, by wprowadzić na rynek... bezglutenowe makarony (dla osób, które chorują na celiakię), oraz ciastka bez cukru (nie tylko dla cukrzyków) i owoce w surowej czekoladzie (czyli z dodatkiem prawdziwego kakao).

My nie możemy się już doczekać! Gwiazda zdradziła też, że w przyszłym roku będzie dalej szkolić się w tematyce motywacyjnej. Sama przyznała, że w Monachium korzysta z usług coacha. Czyżby brakowało jej motywacji? Nic podobnego. Anna Lewandowska po prostu uwielbia się rozwijać.

"To jest mój obowiązek. Chcę się rozwijać nie tylko jako trener" - mówi Anna w wywiadach. 

 

ZOBACZ: Szaleństwo na salonach. Anna Lewandowska na otwarciu butiku była w centrum zainteresowania!

Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska
Instagram

Więcej na temat Anna Lewnadowska
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32