Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie rozczulające zdjęcie z córeczkami. Na fotografii brakuje tylko Roberta Lewandowskiego, który jak wiadomo już w najbliższą niedzielę powalczy ze swoim zespołem o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Z tego też względu oczywiście piłkarz jest teraz z drużyną i musiał opuścić swoje ukochane dziewczyny, które bardzo za nim tęsknią! Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska zachwyca swoją letnią stylizacją! Gwiazda odsłoniła brzuch!

Anna Lewandowska z córeczkami tęsknią za Robertem Lewandowskim. Trenerka pokazała rozczulające zdjęcie

Ania i Robert Lewandowscy od lat doświadczają rozłąk, które wynikają z obowiązków zawodowych zarówno trenerki jak i piłkarza. Jak wiadomo polski napastnik aktualnie ma dużo pracy, a przed nim bardzo ważny dzień - finał Ligi Mistrzów! Jego drużyna, Bayern Monachium zmierzy się w decydującym starciu z francuskim PSG.

Teraz oczywiście główna uwaga Roberta Lewandowskiego jest skupiona na ważnym meczu, ale na pewno piłkarz też tęskni za swoimi dziewczynami tak bardzo, jak one za nim! Ania Lewandowska właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z córeczkami, pod którym dodała podpis:

Bardzo tęsknimy za tatusiem - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem.

Na fotografii trenerka trzyma na rękach Laurę, a Klara obejmuje mamę i siostrzyczkę. Ten widok jest naprawdę rozczulający. Chyba każdy rodzic wie, jak trudna jest rozłąka z dziećmi. Na szczęście fani Ani Lewandowskiej dodali całej rodzinie otuchy! Wszyscy są przekonani, że już w niedzielę Robert Lewandowski zdobędzie puchar i niedługo potem wróci do swoich najważniejszych kobiet w życiu!

Zobacz także

- Nastrzela jeszcze PSG puchar i zaraz wraca :) ????????

- Wróci z pucharem jeszcze chwila ❤️❤️❤️❤️????????????????

- On pewnie równie mocno tęskni za Wami Dziewczynki???? niech Wasz czas przyspieszy ????

- Już niedługo Robert wróci????

- Jeszcze trochę i tata wróci po wygranym finale ⚽️ - piszą fani.

My w pełni zgadzamy się z fanami Ani! Mamy nadzieję, że czas bez Roberta szybko im minie, a nasz polski napastnik razem ze swoją drużyną, odnotuje zwycięstwo w finale Ligi Mistrzów! Zobaczcie zatem to rozczulające zdjęcie, które opublikowała Anna Lewandowska.

Ania Lewandowska wyznała, że wszystkie trzy dziewczyny bardzo tęsknią za Robertem!

Instagram

A Wy, będziecie oglądać finał Ligi Mistrzów z naszym mistrzem?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama