Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Potocka zachwycona Anną Lewandowską
ONS/Facebook
Newsy

Anna Lewandowska WYSTĄPI w rewii w teatrze Małgorzaty Potockiej?! "Jest absolutnym zjawiskiem"

Anna Lewandowska WYSTĄPI w rewii w teatrze Małgorzaty Potockiej?! "Jest absolutnym zjawiskiem"

Małgorzata Potocka chciałaby, żeby Anna Lewandowska wystąpiła na deskach Teatru Sabat! Tancerka jest zachwycona żoną piłkarza. W rozmowie z Super Expressem przyznaje, że Lewandowska z pewnością świetnie sprawdziłaby się jako tancerka. Przy okazji Małgorzata Potocka zdradziła, która z polskich WAGs jest według niej najładniejsza.

Żona Lewandowskiego jest absolutnym zjawiskiem, bo ona prowadzi fitness jakby była tancerką, ale wszystkie dziewczyny muszą dbać o siebie. One mają tak wspaniałych mężów, że muszą im dorównać. Nie dziwię się, że tak wyglądają i są takie interesujące. Najbardziej mi się podoba żona naszego bramkarza, Boruca - jest super. Ale wszystkie są piękne.

Myślicie, że Anna Lewandowska zgodziłaby się wystąpić w Teatrze Sabat? Chcielibyście zobaczyć rewię z udziałem żony Roberta?

 

Zobacz także: Lewandowska, Boruc i Grosicka na wspólnym treningu! Która najbardziej sexy? SONDA

 

Małgorzata Potocka zachwycona Anną Lewandowską.

Małgorzata Potocka w czerwonej sukni do ziemi pozuje do zdjęc

Tancerka jest pod wrażeniem Anny Lewandowskiej i Sary Boruc.

Anna Lewandowska, Sara Boruc w czarnych sukienkach
East News

Małgorzata Potocka zrobi rewię o życiu Dody
ONS
Newsy
Małgorzata Potocka zrobi show o życiu Dody. To będzie wielka rewia! Kiedy premiera?
Małgorzata Potocka zrobi show o życiu Dody. To będzie wielka rewia! Kiedy premiera?

Małgorzata Potocka zrobi rewię o życiu Dody! Okazuje się, że była żona Jana Nowickiego chce na deskach swojego teatru pokazać barwne życie piosenkarki. Jak donosie "Super Express", główną rolę zagra sama Doda. Artystka tuż po powrocie z Fahion Week w Paryżu ma się spotkać z Małgorzatą Potocką i ustalić szczegóły ich współpracy. Rewia o życiu Dody pojawi się na deskach teatru jeszcze w tym roku! Na scenie będą układy taneczne. Doda będzie śpiewała swoje utwory, ale też nie zabraknie tekstu mówionego. Właśnie tworzy się scenariusz  - zdradził pracownik Teatru Sabat. Występy w Teatrze Sabat nie będą dla Dody nowością. Piosenkarka już kilka miesięcy temu zaprezentowała specjalne show z okazji 15-lecia teatru Potockiej. Rabczewska w jednym z tabloidów wyznała wówczas, że od dawna marzy o pracy w teatrze. Moim marzeniem jest powrócić na deski teatru i stworzyć musical. To byłaby cudowna odskocznia od rockowych koncertów, która pozwoliłaby mi realizować się artystycznie - mówiła w rozmowie z Faktem. Zapowiada się ciekawie. Wybierzecie się na rewię o życiu Dody ?   Zobacz także: Doda na jubileuszowym występie w Teatrze Sabat! Doda na scenie, a na widowni...   Powstanie rewia o życiu Dody. Małgorzata Potocka będzie współpracować z Dodą.

Anna Lewandowska, Sara Boruc, Dominika Grosicka
Instagram
Newsy
Lewandowska, Boruc i Grosicka na wspólnym treningu! Która najbardziej sexy? SONDA
Lewandowska, Boruc i Grosicka na wspólnym treningu! Która najbardziej sexy? SONDA

Anna Lewandowska, Sara Boruc i Dominika Grosicka na wspólnym treningu! Na Instagramie Sary pojawiła się fotka z siłowni. Trening poprowadziła oczywiście Anna Lewandowska. Wszystkie WAGs wyglądały na niej tak pięknie, że aż trudno uwierzyć, że naprawdę ćwiczyły. ;) Wspólna motywacja dodaje skrzydeł! Dzięki @annalewandowskahpba & @dominikagrosicka za mega poranek. Polecamy też:  Luksus, sława, pieniądze. Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?   Żony i partnerki polskich piłkarzy od początku wspierają swoje drugie połówki podczas Euro 2016. Może dlatego tak świetnie im idzie? ;) Dziewczyny jednak nie marnują czasu. Chętnie spędzają go na wspólnych spotkaniach i nie treningach, również w pięknych francuskich plenerach. Zobaczcie wspólną fotkę Lewandowskiej, Boruc i Grosickiej . Wybierzcie najseksowniejszą z nich w naszej sondzie!   Zobacz też: Jak mieszkają Anna i Sławomir Peszkowie? Skromnie, ale z gustem. Zobacz galerię z ich domu! ZDJĘCIA.   Polskie WAGs na wspólnym treningu! Która najbardziej hot? Czy Anna Lewandowska jest najbardziej sexy wśród żon polskich piłkarzy? Oceńcie sami!

Doda w kucyku
Newsy
TYLKO U NAS: Doda wystąpi na jubileuszu Teatru Sabat. Wiemy, co zaśpiewa!
TYLKO U NAS: Doda wystąpi na jubileuszu Teatru Sabat. Wiemy, co zaśpiewa!

Doda powraca do teatru! Tym razem gwiazda zaśpiewa w czwartek podczas jubileuszu w Teatrze Sabat, który prowadzi Małgorzata Potocka. Co zaśpiewa Doda na jubileuszu Teatru Sabat? Gwiazda zapowiedziała, że z pewnością zrobi wielkie show, a na ten wieczór przygotowała specjalny występ. Nie zabraknie emocji, a jak udało dowiedzieć się Party.pl Doda zaśpiewa swoje największe przeboje. Wśród utworów znajdzie się między innymi „Riotka”: Doda wykona swoje największe przeboje, m.in. "Riotkę", która idealnie pasuje do klimatu burleski, który panuje w Teatrze Sabat - powiedziała nam osoba z otoczenia gwiazdy. Doda już wielokrotnie wspominała o tym, że chciałaby powrócić na deski teatru. W końcu to właśnie tam zaczęła się jej kariera.   Zobacz: To chyba najgłośniejszy koncert roku. Seksowna Doda w... Cycowie     Doda wystąpi podczas jubileuszu Teatru Sabat Artystka przyjęła zaproszenie Małgorzaty Potockiej    

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner