Anna Lewandowska
Mat. prasowe
Ładna?
1/5
Anna Lewandowska
Mat. prasowe

 

Anna Lewandowska jest nie tylko trendsetterką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale ostatnio także modową! Wszystkie ubrania trenerki zachwycają jej fanki, a my już wiele razy wspominaliśmy o "efekcie Anny" - gdy trenerka zaprezentuje na sobie nową stylizację, jej ubrania znikają ze sklepów jak świeże bułeczki. Teraz podobny sukces możemy wróżyć znanej blogerce, bo to właśnie w jej kreacji pojawiła się ostatnio Anna Lewandowska na plaży w Dubaju! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii i sprawdźcie, gdzie oraz w jakiej cenie możecie kupić sukienkę Anny Lewandowskiej.

 

Zobacz: Lewandowska pokazała seksowne zdjęcia w bikini, które... podzieliły jej fanów! Zobacz, co odpowiedziała na krytykę!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie stylizacją z szarą sukienką w roli głównej. Pozornie prosta i niczym niewyróżniająca się kreacja zachwyca! Nie dość, że podkreśla figurę trenerki, to jeszcze wygląda bardzo klasycznie i ponadczasowo. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Pamela z "Fit Lovers" w identycznej kurtce z sieciówki! Która wygląda w niej lepiej?

3/5
Anna Lewandowska
Mat. prasowe

 

Okazuje się również, że sukienka została stworzona z wysokiej jakości materiałów - w 55 proc. z lnu i 45 proc. z bawełny. Kreacja pochodzi z kolekcji marki veclaim (brzmi znajomo?) i kosztuje 439 złotch. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Anna Grejman w niemal identycznych sukniach na Gali Mistrzów Sportu. Która wygląda lepiej?

 

Anna Lewandowska
Mat. prasowe
Mat. prasowe

4/5
Anna Lewandowska
Mat. prasowe

 

Tak, dobrze kojarzycie! Veclaim to marka stworzona przez Jessikę Mercedes! Blogerka najpierw stworzyła kolekcje kostiumów kąpielowych pod szyldem Moiess Swimwear, a chwilę później postanowiła projektować ubrania, a przede wszystkim sukienki.

 

Zobacz: Anna Lewandowska będzie pracować z Kubą Wesołowskim. Nie uwierzycie, co razem stworzą!

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Podoba się wam kreacja z kolekcji blogerki, którą zaprezentowała na sobie Anna Lewandowska? 

 

Zobacz: Anna Mucha czy Anna Lewandowska - która ma lepsze ciało w bikini? POJEDYNEK

 
Więcej na temat Anna Lewandowska