Anna Lewandowska w koszuli z wiązaniem
TYLKO U NAS!

TVN jest zadowolony z cyklu Anny Lewandowskiej? Będzie kontynuacja? Stacja podjęła decyzję!

Anna Lewandowska w koszuli z wiązaniem

Czy Anna Lewandowska sprawdziła się w roli dziennikarki TVN? To okaże się już wkrótce. Właśnie ważą się losy jej programu… Odwiedziła amazonki, piłkarki, samotne matki, policjantki. W cyklu reportaży „Sztuki walki” emitowanym przez całą wiosnę w „Dzień Dobry TVN” Anna Lewandowska udowodniła, że potrafi znaleźć się w każdej sytuacji: porozmawiać z nastolatką grającą w derby na wrotkach, ale też z matką osadzoną w zakładzie karnym. Czasem lały się jej łzy, czasem przybijała piątki z przy głośnych okrzykach radości. Kiedy w kwietniu cykl pojawił się na antenie TVN, Ania mówiła „Fleszowi”, że chciałaby w nim pokazać, jak kobiety, które się jednoczą, przenoszą góry. Jednak w czerwcu obejrzymy ostatni odcinek „Sztuk walki”. Postanowiliśmy wiec sprawdzić, czy TVN zamierza przedłużyć współpracę z Anną?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oglądalności, dlatego zastanawiamy się nad kontynuacją cyklu na jesieni – mówi „Fleszowi” Ewa Baj, producentka „DDTVN”.


Na razie Ania i Robert wyjeżdżają z Klarą na wakacje. Co będzie jesienią? Producenci TVN chcieliby, by Anna pojechała na przykład do koła gospodyń wiejskich.

Więcej - w nowym "Fleszu"! 

Anna Lewandowska na okładce Flesza

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13