Brzuszek Anny Lewandowskiej
Eastnews
1/6
Brzuszek Anny Lewandowskiej
Eastnews

Anna Lewandowska pojawiła się na meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg, który zakończył się zwycięstwem dla klubu Roberta Lewandowskiego. Polski piłkarz strzelił dwa gole, a z trybun kibicowała mu żona Ania. Obecność trenerki zaskoczyła wiele osób, bo w ostatnim czasie Ania nie pojawiała się na meczach Roberta. Dlaczego? Być może nie chciała, żeby pojawiły się plotki na temat jej ciąży, ale gdy jej mąż Robert podczas wtorkowego meczu zrobił słynną "cieszynkę", dla wszystkich stało się jasne, że wkrótce Ania i Robert zostaną rodzicami! Trenerka szybko potwierdziła informacje o ciąży na swoich kontach na serwisach społecznościowych. Dodała wpis, w którym podziękowała za wszystkie życzenia i gratulacje!

Jako przyszli, szczęśliwi rodzice, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną osobiście. Tak też zrobiliśmy😍 Najbliższe tygodnie chcielibyśmy przeżywać w gronie rodzinnym, dlatego nie udzielamy i nie będziemy udzielać wywiadów i komentarzy. W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka. 🤔🤔🤔 - napisała Anna Lewandowska. 

Teraz Ania już spokojnie może pojawiać się na meczach i nie obawiać o to, że tajemnica jej i Roberta wyjdzie na jaw. Trzeba przyznać, że ciąża służy Ani i podczas meczu Roberta zachwyciła po raz kolejny swoim wyglądem. Widać już brzuszek? Zobaczcie zdjęcia :-)!

 

ZOBACZ: Ile jest warta informacja o ciąży Anny Lewandowskiej?! To grube miliony!

2/6
Anna Lewandowska w ciąży z torebką LV na meczu Bayern Monachium
Eastnews
3/6
Anna Lewandowska  w 5 miesiącu ciąży
Eastnews
4/6
Anna Lewandowska spodziewa się dziecka
Eastnews
5/6
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Eastnews
6/6
Pierwsze zdjęcia ciążowego brzuszka Anny Lewandowskiej
Eastnews