Tak boksuje Klara Lewandowska

Anna Lewandowska szczerze o roli podwójnej mamy: "Ledwo mam czas na 3-minutowy prysznic" 

Tak boksuje Klara Lewandowska

Anna Lewandowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak wygląda jej życie po urodzeniu drugiego dziecka. Czy będąc podwójną mamą trenerka ma czas na relaks i chwile tylko dla siebie? Żona Roberta Lewandowskiego w szczerej rozmowie z mediami opowiedziała o swojej metodzie na odpoczynek. Nie uwierzycie, co najbardziej relaksuje młodą mamę!

Anna Lewandowska o roli podwójnej mamy

Anna i Robert Lewandowscy blisko dwa miesiące temu po raz drugi zostali rodzicami. Dokładnie 6 maja trenerka urodziła drugą córeczkę, Laurę- tuż przed narodzinami dziewczynki, starsza córka Ani i Roberta skończyła trzy lata. Jak trenerka Polek radzi sobie w roli podwójnej mamy? 

Przy dwójce małych dzieci ledwo mam czas na 3-minutowy prysznic - zdradziła Anna Lewandowska.

A co pomaga zrelaksować się młodej mamie? Wspólne oglądanie filmów z mężem? A może czytanie książek? Nic z tych rzeczy! Anna Lewandowska woli kontakt z fanami i treningi! 

Nie oglądam filmów, zasypiam po trzech minutach dlatego mój mąż mówi "nie jesteś kompanem dla mnie do filmów". Jeżeli chodzi o książki, czytam teraz o wychowaniu -psychologia dziecka. (...)  Dla mnie relaks to kontakt z moimi odbiorcami w social mediach. Kocham prowadzić live'y. Teraz ruszyliśmy z Fighter Challenge. Godzina potu, razem z kamerą i moją przyjaciółką. To jest dla mnie relaks - wyznała w rozmowie z gala.pl.

To jeszcze nie koniec- Anna Lewandowska skomentowała również narodziny drugiej córeczki. 

Dziewczynki są kochane i ja się cieszę, że to jest druga córeczka. Jest babiniec i ja się też zmieniłam od momentu kiedy jest Klara, Laura. Dziewczynki są oczkami w głowie mojego męża- dodała w wywiadzie dla gala.pl.

Zobacz także: Słyszeliście już, jak śpiewa Anna Lewandowska? Musicie zobaczyć to nagranie!

Anna Lewandowska zdradziła, że najbardziej relaksuje się podczas treningów. 

Instagram

Trenerka przyznała, że po narodzinach drugiego dziecka nie ma zbyt wiele wolnego czasu.

Anna Lewandowska w czarnych szortach biker

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41