Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska przytyła w ciąży! Zdradziła, co sądzi o tym Robert

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska niedługo po raz drugi zostanie mamą. Żona Roberta Lewandowskiego jest już w 7. miesiącu ciąży. Według niepotwierdzonych informacji, małżeństwo przywita na świecie drugą córeczkę. Jednak oboje nie skomentowali jeszcze tych doniesień.

Anna Lewandowska zabrała za to głos w sprawie swojej figury. Okazuje się, że ona również przytyła w ciąży. Co na to Robert Lewandowski? Zobaczcie poniżej!

Ile kilogramów przytyła Anna Lewandowska w ciąży?

Anna Lewandowska nawet w ciąży nie zwolniła tempa. Wciąż ćwiczy, a także prowadzi treningi na organizowanych przez nią obozach. Mogłoby się wydawać, że dodatkowe kilogramy nie są jej straszne. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że Anna Lewandowska również przytyła w ciąży, o czym poinformowała na swoim Instagramie w jednym z komentarzy. Trenerka zdradziła również, jak na zmiany w jej ciele reaguje Robert Lewandowski. 

Mój kochany mąż mówi: "Jedz, należy ci się i o nic się nie martw". Kocham, a co do przytycia, od momentu wejścia w III trymestr zaczęło się... Przodem może tak nie widać, ale bokiem... - twierdzi Anna Lewandowska.

Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia aż trudno uwierzyć, że naprawdę złapała dodatkowe kilogramy. Jej figura jest fenomenalna! 

Klara już niedługo doczeka się siostrzyczki lub braciszka

Ania i Klara Lewandowskie
Instagram

 

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08