Anna i Robert Lewandowscy z córką na wakacjach

Takiego zdjęcia Roberta i Klary jeszcze nie widzieliśmy! Ania Lewanowska podzieliła się niezwykłą chwilą

Anna i Robert Lewandowscy z córką na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy już niedługo zostaną rodzicami po raz drugi! Para lada chwila przywita na świecie kolejne maleństwo. Jak wiadomo małżeństwo doczekało się już córeczki Klary, która jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców.

Wygląda jednak na to, że Klara to też prawdziwa córeczka tatusia! Ania pochwaliła się na swoim IstaStory niezwykle piękną fotografią Roberta i córeczki! Chyba nigdy wcześniej nie mogliśmy zobaczyć tak wyjątkowego ujęcia.

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się strojem karnawałowym Klary. Zaskakujące przebranie!

Wyjątkowe zdjęcie Roberta i Klary 

Wielkimi krokami zbliża się kolejne piękne wydarzenie w życiu Ani i Roberta Lewandowskich. Już niedługo para powita na świecie swoje drugie dziecko. Chociaż gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, w dalszym ciągu jest bardzo aktywna zarówno zawodowo jak i w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że trenerka czuje się wspaniale i chce działać do ostatniego momentu ciąży. Anna Lewandowska jest prawdziwą inspiracją dla każdej przyszłej mamy. 

Ania Lewandowska codziennie dzieli się z fanami nowymi wiadomościami i zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych, to jednak zdecydowała, że nie chce publicznie pokazywać wizerunku swojej córki. Jednak tym gwiazda pochwaliła się fotografią, która po prostu nas rozczuliła. Na zdjęciu możemy zobaczyć Roberta Lewandowskiego, który czule przytula swoją córeczkę! Tak wyjątkowego zdjęcia na profilu Ani Lewandowskiej nie widzieliśmy nigdy wcześniej. Jednak to nie wszystko! 

Co więcej Ania pokazała także piękny pokoik swojej córeczki! Jest urządzony w nowoczesnym stylu, gdzie dominują jasne kolory. W oczy rzucił nam się także piękny rysunek, na którym najprawdopodobniej znajduje się malutka Klara. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcie Roberta z córeczką oraz prawdziwe królestwo dziewczynki.

My nie możemy oderwać wzroku od tych zdjęć. 

Instagram

Już niedługo Ania i Robert Lewandowscy powitają na świecie swoje drugie dziecko! 

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

 

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06