Anna Lewandowska komentuje zdjęcie Kasi Bigos - znanej polskiej trenerki
Instagram

"On w chmurach - ja na ziemi, inspiruje mnie..." Ania Lewandowska zachwycona pewnym przystojniakiem! I nie jest to Robert

Anna Lewandowska komentuje zdjęcie Kasi Bigos - znanej polskiej trenerki
Instagram

 

Anna Lewandowska rzadko pokazuje swojego przystojnego brata, jednak teraz zrobiła wyjątek. Żona Lewego postanowiła opublikować na Instagramie wzruszający wpis, którego głównym bohaterem jest właśnie Piotr Stachurski. W ten sposób uczciła urodziny swojego ukochanego brata!

Inspiruje mnie...
On artysta - ja sportowiec,
On spokojny - ja szalona
On w chmurach - ja na ziemi
On pomyśli - ja zrobię
On poezją, a ja prozą
Można by tak długo, ale... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić.
Bo w rodzeństwie siła.
Piotruś @piotrekstachurski , inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają - napisała pod ich wspólnym zdjęciem Anna Lewandowska.

 

Instagram

 

Kim jest Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski to młodszy brat Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, show-biznes nie jest mu wcale obcy. Piotr Stachurski pracuje bowiem przy organizacji pokazów mody. Brat Ani Lewandowskiej odpowiada między innymi za scenografię. Oprócz tego jego pasją jest również fotografia. Wystarczy spojrzeć na jego konto na Instagramie, aby przekonać się, że ma prawdziwy talent! Jak myślicie, czy w przyszłości zostanie gwiazdą, tak jak jego starsza siostra?

POLECAMY: Taka siostra to skarb! Ania Lewandowska wspiera brata w pracy nad filmem o ich krewnej! ZDJĘCIE

 

Piotr Stachurski to młodszy brat Ani

Piotr Stachurski, Anna Lewandowska
Instagram/Piotr Stachurski

 

Podobni?

Piotr Stachurski, Anna Lewandowska
Instagram/Piotr Stachurski

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49