Anna Lewandowska w koszuli z wiązaniem

Anna Lewandowska pokazała brzuszek, a jedna z fanek go skomentowała. Te słowa nie były miłe, za to odpowiedź trenerki... mistrzowska!

Anna Lewandowska w koszuli z wiązaniem

Nie da się ukryć, że każda nowa fotografia brzuszka Anny Lewandowskiej wzbudza ogromne emocje. Oczywiście głównie ze względu na ostatnie doniesienia, jakoby trenerka spodziewała się drugiego dziecka. Trzeba przyznać, że fanki Anny Lewandowskiej z niecierpliwością czekają na informacje o kolejnej ciąży i potrafią wprost pytać o to swoją idolkę. Anna Lewandowska zazwyczaj cierpliwie odpowiada, czasem żartuje sobie z tematu, a raz nawet zdenerwowała się na fankę!

Nie wierzę w to co czytam... Czy już naprawdę nie można nosić ani oversizowych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa? (...)... Jeśli w co drugim poście ktoś sugeruje w komentarzach, że jestem w ciąży, a w mediach mniej więcej, co tydzień... Ah bo wiele osób też zapomina, że to prywatna sprawa... - napisała wtedy trenerka.

Tym razem z kolei gdy Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie swojego brzuszka nie pojawiły się insynuacje, dotyczące drugiej ciąży, za to jedna z internautek skomentowała wygląd ciała trenerki. Te słowa nie należały do miłych, ale odpowiedź Anny jest mistrzowska!

Anna Lewandowska odpowiada na hejt

Anna Lewandowska regularnie publikuje zdjęcia swojej figury, prezentując w ten sposób efekty ćwiczeń. W końcu ciało jest dla niej narzędziem pracy, nie dziwi zatem fakt, że na jej profilu znów ukazało się zdjęcie idealnie płaskiego i wytrenowanego brzuszka. To oczywiście natychmiast wywołało lawinę pozytywnych komentarzy i zachwytów ze strony fanek. Jednak jednej internautce nie spodobała się figura trenerki.

Idealna ,tylko troszkę wcięcia w talii brak 😘 - napisała.

Odpowiedź trenerki jest mistrzowska!

taka jestem i taką siebie akceptuję 🙌 polecam wszystkim 😍 - odpowiedziała Anna Lewandowska.

Nie będziemy ukrywać, że dla nas brzuszek Anny Lewandowskiej jest naprawdę idealny, tak jak jej postawa! Każda kobieta powinna wzorować się na takim podejściu, nie sądzicie? 

 

To zdjęcie Anny Lewandowskiej wywołało lawinę komentarzy

Anna Lewandowska pokazała brzuch
Instagram

Anna Lewandowska chętnie pokazuje swoją figurę

Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12