Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska

Ania Lewandowska odniosła się do słynnego konfliktu z Ewą Chodakowską! "Potrafimy to sobie powiedzieć"

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska

Anna Lewandowska opowiedziała o konflikcie z Ewą Chodakowską. W czasie wywiadu, którego trenerka udzieliła Magdzie Mołek nie mogło zabraknąć i tego tematu. Okazuje się jednak, że wszelkie doniesienia o braku sympatii, a wręcz rywalizacji między paniami, są mocno przesadzone. Anna Lewandowska stanowczo zaprzeczyła, że istnieje konflikt pomiędzy nią a Ewą Chodakowską. Przeciwnie - zdradziła, że obie panie bardzo szanują swoją pracę.

 

Polecamy: Kłótnie w przyjaźni – jak rozwiązać konflikt z bliską osobą

Nigdy nie było żadnego konfliktu. Jak się poznałyśmy, to się przytuliłyśmy -"cześć no wreszcie się poznałyśmy". Każda ma swoją drogę, robimy obydwie wydaje mi się pozytywne rzeczy i ruszamy tyłki z kanapy. Działamy dając z siebie wszystko. I właśnie... wręcz przeciwnie, trzeba to powiedzieć, że my bardzo się w tym wszystkim wspieramy i mówimy "Ewa super robotę robisz", "Ania extra". Potrafimy sobie to powiedzieć i to jest piękne - powiedziała Anna Lewandowska.

Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska u Magdy Mołek szczerze o swoim dzieciństwie... "Nie mieliśmy pieniędzy. Pomagał nam Caritas""

 

Anna Lewandowska zdradziła, że nie ma żadnego konfliktu z Ewą Chodakowską.

Anna Lewandowska wychodzi z DDTVN

 

Trenerki doceniają swoją świetną pracę i bardzo się szanują.

Ewa Chodakowska na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
East News

Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36