Anna Lewandowska - nowe zdjęcia Anna Lewandowska w Warszawie Anna Lewandowska w Warszawie Anna Lewandowska w Warszawie Anna Lewandowska w Warszawie
Anna Lewandowska - nowe zdjęcia
Paparazzi byli czujni!
1/6
Anna Lewandowska - nowe zdjęcia

 

Anna Lewandowska zaliczyła sporą wpadkę na ulicach Warszawy! Trenerka Polek na co dzień, razem z mężem i córką mieszka w Monachium, ale często przylatuje do Polski. Niestety, podczas jej ostatniego pobytu w stolicy, paparazzi przyłapali ją w dość niebezpiecznej sytuacji. Ania w sportowej stylizacji wsiadła do swojego stylowego, białego mercedesa i ruszyła w drogę... Fotoreporterzy najwyraźniej pojechali za żoną Roberta Lewandowskiego i uwiecznili moment, jak jej samochód przejeżdża na czerwonym świetle! Ups... Czyżby Anna Lewandowska nie zauważyła zmieniających się świateł, ustawionych przy przejściu dla pieszych? 

 

Zobaczcie, jak to wyglądało! 

 

Zobacz także: „Nie wiedziałam, jak ugotować makaron”. Anna Lewandowska ujawnia początki związku z Robertem

2/6
Anna Lewandowska w Warszawie

Anna Lewandowska w świetnym humorze pojawiła się w Warszawie. Po krótkim spotkaniu ze znajomymi wsiadła do swojego samochodu i... 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska na liście najbogatszych Polek! Czy to zmieniło jej stosunek do pieniędzy?

3/6
Anna Lewandowska w Warszawie

Trenerka chyba nie spodziewała się, że paparazzi zrobią jej zdjęcie w takim momencie. Zobaczcie, jak Anna Lewandowska jechała ulicami Warszawy.

Więcej ZDJĘĆ na następnych stronach! 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska też ma kompleksy? Zobaczcie, jak sobie z nimi radzi!

4/6
Anna Lewandowska w Warszawie

Czyżby Ania nie zauważyła, że zbliża się do przejścia dla pieszych ze światłami, które właśnie zmieniają się na czerwone? 

 

Zobacz także: Wiedzieliście, że brat Anny Lewandowskiej jest takim przystojniakiem?

5/6
Anna Lewandowska w Warszawie
6/6
Anna Lewandowska w Warszawie