Jaką szefową jest Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska podzieliła się wspaniałą wiadomością! "Do teraz trzymałam w tajemnicy"

Jaką szefową jest Anna Lewandowska?

Może się wydawać, że doba Anny Lewandowskiej trwa dłużej niż 24 godziny. Trenerka cały czas zaskakuje pomysłami. Niedawno wystartowała ze swoim nowym cyklem w TVN "Sztuki walki", w którym spotyka się z mamami z różnych środowisk. Wcześniej natomiast otworzyła własną kawiarnię z autorskimi napojami i przysmakami. To jednak nie wszystko. Anna Lewandowska właśnie pochwaliła się kolejnym projektem. Nigdy nie zgadniecie, co tym razem tworzy!

Anna Lewandowska napisała kolejną książkę

To, że Anna Lewandowska nie zwalnia tempa, jest oczywiste. Nie dziwi zatem fakt, że znów pochwaliła się kolejnym projektem. Tym razem jednak jest zaskakujący! Anna Lewandowska tworzy bowiem książkę... dla dzieci. Dokładnie chodzi o książkę z przepisami dla najmłodszych.

Miała być NIESPODZIANKA i jest! KSIĄŻKA 📚📖 Przez cały ostatni rok intensywnie nad nią PRACUJĘ (pisałam, gotowałam, eksperymentowałam, testowałam, angażowałam do tego rodzinę i przyjaciół- spokojnie wszyscy żyją i mają się baaardzo dobrze! 😇) I voila❗ Udało się! Nowa KSIĄŻKA❗ Tym razem z przepisami dla DZIECI - GOTUJ Z BABY BY ANN ♥ Mnóstwo sprawdzonych, zdrowych i pysznych przepisów dla najmłodszych,  a także cenne wskazówki kiedy, jaki pokarm wprowadzać - w pigułce👏 Przy małym dziecku szkoda tracić czas na szukanie, kiedy wszystko może być w jednym miejscu🤷‍♀ Wkrótce podam Wam nieco więcej szczegółów✊ - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Za trenerką sesja do książki, więc można się spodziewać, że prace nad nią niedługo się zakończą. Z pewnością wszystkie mamy ucieszy taka pozycja na rynku. A wy się skusicie i kupicie nową książkę Anny Lewandowskiej? 

 

Anna Lewandowska niedługo wyda książkę z przepisami dla dzieci

Anna Lewandowska i Klara
Instagram

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu rozwija swój projekt "Baby by Ann"

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska w Monachium na meczu
East News

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13