Anna Lewandowska w płaszczu w kratkę
Instagram

Anna Lewandowska zostawiła w tyle swojego męża i... Ewę Chodakowską! Nie spodziewała się takiego wyróżnienia!

Anna Lewandowska w płaszczu w kratkę
Instagram

Anna Lewandowska  od wielu lat motywuje Polaków do prowadzenia zdrowego stylu życia. Na Instagramie trenerkę śledzi już ponad 2 mln osób. Żona Roberta Lewandowskiego często publikuje w sieci swoje zdjęcia, porady. Jak widać aktywność Ani przyniosła jej spory sukces. Trenerka trafiła bowiem na pierwsze miejsce w rankingu Polskich Influencerów w kategorii Osoby Publiczne. Anna Lewandowska pokonała nawet swojego męża! Na którym miejscu znalazł się Robert Lewandowski?

Anna i Robert Lewandowscy najbardziej wpływowymi osobami publicznymi 

Organizatorzy konferencji See Bloggers razem z marką Influ Tool stworzyli ranking najpopularniejszych influencerów. W tym roku po raz pierwszy powstała kategoria Osoby Publiczne. 

W sieci coraz mocniej swoją działalność zaznaczają postaci ze świata offline’u, które coraz mocniej przenikają do świata Internetu. Skutkuje to zainteresowaniem liczonym w milionach obserwujących. Właśnie dlatego postanowiliśmy uwzględnić to w tegorocznym rankingu - portal wirtualnemedia.pl cytuje przedstawicieli  Influ Tool. 

Na pierwszym miejscu w rankingu znalazła się Anna Lewandowska, pokonując tym samym Roberta Lewandowskiego, który trafił na drugą pozycję. Na miejscu trzecim znalazła się Ewa Chodakowska, a pozycja czwarta  należy do Wojciecha Szczęsnego.

Spodziewaliście się, że to właśnie Anna Lewandowska jest najpopularniejszą osobą publiczną w sieci? Jak na takie wyróżnienie zareagowała trenerka?

Jest mi bardzo miło. Wiem, że to jest bardzo duża odpowiedzialność i zawsze cokolwiek robię w sieci, cokolwiek piszę, publikuję, w jakikolwiek sposób pokazuję, zawsze z tyłu głowy wiem o tym, że to jest duża odpowiedzialność, ponieważ mam duże zasięgi, duże grono osób, które mnie obserwuje. Muszę wszystko filtrować - komentowała ostatnio w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN. 

Śledzicie poczynania Ani Lewandowskiej w sieci? 

Anna Lewandowska trafiła na pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych osób publicznych w sieci

Anna Lewandowska na pokazie mody
East News

Trenerka wygrała m.in. z Robertem Lewandowskim

Lewandowscy spędzają majówkę 2019 w Hiszpanii
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51