Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Anna Lewandowska na okładce Gali
Gala.pl
Newsy

Anna Lewandowska na okładce Gali: Gdzie Robert, tam ja!

Pierwsza duża okładka gwiazdy

Anna Lewandowska w ciągu ostatniego roku zyskała gigantyczną popularność. Zdecydowanie do zaistnienia gwiazdy w świadomości masowej przyczynił się ślub z Robertem Lewandowskim, a także założenie własnego bloga. Zaowocowało to kontraktami reklamowymi, wylotami w podróże dalsze i bliższe, a także... własną okładką.

"Gala" pokazała zapowiedź najbliższego numeru. Na okładce pozuje Anna Lewandowska ubrana w niebieski sweter. Sportsmenka zapewnia, że pomimo sukcesów zawodowych, najważniejsza jest dla niej rodzina i dla Roberta jest gotowa do największych poświęceń. Cała rozmowa z gwiazdą zapowiedziana jest wymownym cytatem:

Gdzie Robert tam ja!Jak wam się podoba pierwsza duża okładka Ani? Lepsza od tej poślubnej z Robertem?

Zobacz: Lewandowska z Mariną na stadionie. Jak dwie najlepsze przyjaciółki


Okładka Anny i Roberta Lewandowskich sprzed roku:


Anna Lewandowska na zakupach w warzywniaku ze znaną celebrytką:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kolacja z Robertem Lewandowskim sprzedana za 101 tysięcy!
Newsy
WOW! Kolacja z Robertem Lewandowskim wylicytowana na WOŚP za... Ta kwota robi OGROMNE wrażenie!
Nikt się nie spodziewał takiej kwoty!

Zakończyła się licytacja kolacji z Robertem Lewandowskim na rzecz WOŚP. Uwaga! Spotkanie z najlepszym polskim piłkarzem poszło za... 101 301 złotych! Te pieniądze oczywiście zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Brawo!   Kolacja z Robertem Lewandowskim sprzedana za ponad 100 tysięcy! Kolacja z Robertem to marzenie wielu osób w Polsce, nie tylko kobiet, które są fankami urody piłkarza, ale również mężczyzn, dla których jest ideałem sportowca i... męża. Nic więc dziwnego, że spotkanie z Lewym wylicytowano za tak wielką sumę.    Zobacz:  Inspiracje modowe: jak się ubrać do klubu?   Jest to oczywiście jedna z najdroższych aukcji w historii WOŚP. Przypomnijmy - w tym roku zdjęcie Agaty Dudy wylicytowano za 200 tysięcy, zaś zaproszenie na pokaz z Anją Rubik w Paryżu - za 55 500 zł.     Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i oczywiście już teraz zazdrościmy. Kolacja z Robertem odbędzie się w 2017 roku, jednak dokładna data  jest uzależniona od planu meczowo-treningowego Lewandowskiego.    Zobacz także: Jurek Owsiak pierwszy raz sam przyznał ile zarabia!   Więcej:  Czyżby Anna i Robert Lewandowscy spodziewali się... bliźniaków?! Zamieściła żartobliwe zdjęcie i ten podpis...​   Zobacz:  Anna Lewandowska ma ambitne plany na resztę ciąży! Będzie kolejny projekt. Jaki?​   Kolacja z Robertem sprzedana za 101  301 tysięcy!    Robert wspiera WOŚP!   Brawa dla Roberta Lewandowskiego!

Anna Lewandowska podczas treningu
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska już wie, co będzie robić po zakończeniu kariery. Jaki ma pomysł?
Anna Lewandowska już wie, co będzie robić po zakończeniu kariery. Jaki ma pomysł?

Anna Lewandowska zamierza otworzyć własny fitness klub. Jak donosi "Show", żona Roberta Lewandowskiego otwiera klub, w którym będzie osobiście prowadzić treningi. Podobno wybrała już miejsce na warszawskim Mokotowie i - jeśli wszystko się uda - fitness klub będzie miał wielkie otwarcie w połowie 2016 roku. Teraz trenerka kompletuje swój zespół i  pewnie z powodu nowego przedsięwzięcia Lewandowska zapowiedziała koniec swojej kariery w karate. A to nie koniec. W tym samym budynku co fitness klub ma być też centrum rehabilitacji dla sportowców, którego ambasadorką zostanie Lewandowska. Podobno sportowcy będą mieli tam indywidualne konsultacje z Anną Lewandowską odnośnie ich diety. Ania już od dawna pilnuje diety Roberta i są tego rezultaty ;). Zapytaliśmy menedżerki Ani Lewandowskiej czy jest to prawdą? Nie zaprzeczyła, ani też nie potwierdziła tych informacji - nie będą z Anią ich komentować. Do tej pory Lewandowska nie angażowała się w żadne biznesy, które wymagałyby od niej dłuższych pobytów w Polsce. Razem z Robertem mieszkają w Monachium w Niemczech - tam, gdzie Lewandowski gra...   Zobacz także: „O takich bogatych się nie martwię”. Magda Gessler nie jest fanką potraw Anny Lewandowskiej. Dlaczego?   Ania Lewandowska często prowadzi treningi otwarte, na które może zapisać się każdy. Taki trening odbędzie się niebawem w jej rodzinnej Łodzi.   Jeśli Anna Lewandowska otworzy fitness klub to zrobi konkurencję Ewie Chodakowskiej, która ma swój fitness klub od dwóch lat, i to również na Mokotowie.   Anna Lewandowska na razie promuje swoje ćwiczenia i zdrowe przepisy, a w połowie 2016 roku okaże się czy otworzy fitness klub.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska poświęca się dla Roberta: "Mogłabym być zajęta 360 dni w roku, ale mam priorytety"
Anna Lewandowska poświęca się dla Roberta: "Mogłabym być zajęta 360 dni w roku, ale mam priorytety"

Anna Lewandowska podporządkowała swoje życie mężowi. To jego kariera jest na pierwszym miejscu i Ani to nie przeszkadza. Zawsze powtarza, że: "moje miejsce jest tam, gdzie mój mąż, tego nauczyła mnie mama". Lewandowska ma swoje ambicje i pasje - sport i dietetykę, ale jak mówi, nie chce pracować dużo, bo... nie chce zostawiać Roberta Lewandowskiego samego. Dla sportowca równowaga w domu jest najważniejsza, dlatego staram się być cały czas z Robertem.  Gdybym mogła, pracowałabym codziennie. Dostaję mnóstwo różnych propozycji. Mogłabym być zajęta 360 dni w roku. Ale musiałam coś wybrać, ustalić priorytety. Staram się, by moja praca była spójna, trzymam się bloga, pisania książek, karate i dietetyki (...). Z wielu rzeczy musiałam zrezygnować, ale nie żałuję, bo wiem, że robię słusznie - mówi Anna Lewandowska w magazynie Grazia. Dlaczego tak mówi? Bo dla niej najważniejszy jest mąż Robert Lewandowski . Nie mogłabym takiego fajnego przystojniaka zostawić samego w domu i jechać gdzieś na dłużej! - śmieje się w wywiadzie Lewandowska. Ania Lewandowska układa dietę Roberta, gdy trzeba razem z nim trenuje. Jeździ prawie na każdy jego mecz. Wkrótce będą obchodzić trzecią rocznicę ślubu.  Czy czasem się kłócą? Nasze kłótnie trwają 5 minut albo nie ma ich wcale. Czasem wybuchamy jak włoska rodzina, ale po kilku minutach nie ma po tym śladu - zdradza Lewandowska. I czy tak wygląda małżeństwo idealne? :) Zobacz także: Trenuj z Anną Lewandowską i Viva.pl! Dzień pierwszy: Sumo squat & jump WIDEO   Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w czerwcu będą obchodzić trzecią rocznicę ślubu.   Anna Lewandowska często trenuje z mężem i lubi pokazywać efekty ich pracy.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner