Anna Lewandowska na kwarantannie
Instagram

Anna Lewandowska na dość kwarantanny!? „Kiedy to się skończyyyyyy??!!" 

Anna Lewandowska na kwarantannie
Instagram

Anna Lewandowska z racji epidemii koronawirusa spędza czas w izolacji razem z mężem i córką. Trenerka jest już w 8. miesiącu ciąży i wraz z przedłużającą się kwarantanną zaczęła myśleć o tym, jak będzie wyglądało jej życie, kiedy epidemia w końcu się skończy! Anna Lewandowska przyznaje, że docenia czas z rodziną, ale ma też gorsze dni i pyta wprost kiedy to się skończy?

Flesz ewydanie

Anna Lewandowska ma już dość izolacji?

Anna Lewandowska otwarcie przyznała, że docenia ten czas w domu z Klarą. Świetnie się razem bawią, dziewczynka z pewnością jest zachwycona, że ma oboje rodziców cały czas w domu, ale trenerka po tylu dniach w izolacji powoli ma już dosyć i chciałaby już wrócić do "normalności":

Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować - dla własnego zdrowia.
Wczoraj miałam przełomowy DZIEŃ - zapytałam KIEDY TO SIĘ SKOŃCZYYYYYYYY??!! Pękło we mnie. Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo…
Za to z pewnością będziemy jeszcze mocniej doceniać każdy dzień, każdy normalny codzienny dzień...

Anna Lewandowska w gorszych chwilach stara się skupiać na tym, jak będzie wyglądało jej życie po zakończeniu epidemii. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że życie potem nie będzie wyglądało już tak samo. Być może zaczniemy bardziej doceniać spotkania z bliskimi,  wyjście do kawiarni, restauracji czy po prostu zabranie dziecka na plac zabaw:

Teraz skupiam się na tym co będzie kiedy wrócą „zwyczajne dni” - jakie to będzie na nowo WYJĄTKOWE .
Kiedy spotkamy się z bliskimi i znajomymi.
Kiedy dzieci będą mogły bawić się z innymi dziećmi.
Kiedy zobaczymy ludzi w kawiarniach.
Kiedy zobaczymy biegające rodziny, bawiące się na placach zabaw.

Reakcja Internautów na refleksje Anny Lewandowskiej

Fani trenerki przyznają jej rację i też potwierdzają, że dopadają ich "czarne myśli". Jednak nie wszyscy wierzą w to, że epidemia zmieni ludzi i piszą wprost, że po jej zakończeniu znów pojawi się pogoń za karierą, pieniędzmi i wszechobecny konsumpcjonizm. Inni współczują kobietom w ciąży, że przyszło im rodzić w tak trudnej sytaucji:

A mnie się wydaje, że jak ta sytuacja się skończy, u większości ludzi będzie tak jak dawniej. Zapomną w ogóle o tym wirusie i o tym, jak było. Dalej będą biec nie wiadomo gdzie i za czym.

Nie zazdroszczę tym dziewczynom, ktore sa teraz w ciąży. Z jednej strony, to wspaniale-to czas, gdzie mama powinna sie cieszyc i skupiać na sobie, a tutaj stres - co bedzie, co z porodem.

1000%racji!ja na pewno odpuszczę kilka rzeczy na rzecz rodziny 

doceniajmy to co mamy a mamy wiele-życie takie zwyczajne a zarazem niezwyczajne  (pis. oryginalna)

Spójrzcie na urocze zdjęcie z Klarą!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No dobra ▶️ chwila prawdy? Jak sobie radzicie w DOMU ? Jakie aktywności zapewniacie swoim maluchom? I na koniec, czy macie jakieś REFLEKSJE? ...bo ja mam ich wieeeeeeele😎 Doceniam "bycie TU i TERAZ ". Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami? Zastanawia mnie jak radzicie sobie ze stresem? Czy aktualna sytuacja pozwoli na pozytywne myślenie o przyszłości? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować - dla własnego zdrowia. Wczoraj miałam przełomowy DZIEŃ - zapytałam KIEDY TO SIĘ SKOŃCZYYYYYYYY??!! Pękło we mnie. Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo… Za to z pewnością będziemy jeszcze mocniej doceniać każdy dzień, każdy normalny codzienny dzień... (przynajmniej mam taką nadzieję) Teraz skupiam się na tym co będzie kiedy wrócą „zwyczajne dni” - jakie to będzie na nowo WYJĄTKOWE . Kiedy spotkamy sie z blikimi i znajomymi. Kiedy dzieci będą mogły bawić się z innymi dziećmi. Kiedy zobaczymy ludzi w kawiarniach. Kiedy zobaczymy biegające rodziny, bawiące się na placach zabaw. Szczęśliwie wiem, że to, co się teraz dzieje niedługo będzie tylko WSPOMNIENIEM, a najważniejsze, będzie to, że wyjdziemy z tego silniejsi ludzie z innym postrzeganiem świata. Nauczymy się doceniać „normalność”... Musimy JEDNAK sumiennie odrobić lekcję, którą właśnie otrzymaliśmy. ANN❤️ —————— #annalewandowska #day #healthy #positive #home #family #baby

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska z rodzicami zawsze miło spędza czas!

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Klara Lewandowska jest bardzo aktywnym dzieckiem!

Klara Lewandowska
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48