Anna Lewandowska już urodziła? Pokazała piękne zdjęcie
Instagram

Anna Lewandowska już urodziła? Pokazała piękne zdjęcie

Anna Lewandowska już urodziła? Pokazała piękne zdjęcie
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostali rodzicami? To pytanie już od kilku dni zadają sobie chyba wszyscy fani trenerki i piłkarza. Para od kilku miesięcy szykuje się do narodzin kolejnej pociechy - o tym, że Ania jest w ciąży Robert Lewandowski poinformował dokładnie 6 listopada, podczas meczu Ligi Mistrzów. "Lewy" zdradził wówczas, że jego żona jest już w czwartym miesiącu ciąży, co mogło oznaczać, że poród mógł być zaplanowany na koniec kwietnia. Ostatnio niektórzy fani pary zaczęli podejrzewać nawet, że drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich jest już na świecie i wkrótce para pochwali się swoim szczęściem. Trenerka zdementowała wszystkie plotki pokazując się w dopasowanej sukience na urodzinach małej Klary- kreacja mocno podkreśliła ciążowy brzuszek trenerki. Teraz Anna Lewandowska pokazała w sieci nowe zdjęcie! Czy to już?

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza poranki z mężem

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochanym mężem. Trenerka zdradziła, że po raz kolejny razem piją poranną kawę.

Poranna kawa z moim mężem ☺
Od 13 lat nie mieliśmy chyba tylu wspólnych poranków🙈😎
Nie dość, że z mężem to jeszcze z jego kawką😇☺️- napisała Anna Lewandowska. 

Wydaje się więc, że Anna i Robert Lewandowscy wciąż czekają na narodziny drugiego dziecka. Ostatnio trenerka przyznała, że rozpoczęła już odliczanie do porodu - wygląda więc na to, że maleństwo może pojawić się na świecie w każdej chwili.

Przypominamy, że Anna i Robert Lewandowscy do tej pory nie zdradzili, jakiej płci będzie ich drugie dziecko. Wiadomo jednak, jak wygląda pokoik maleństwa - jest bardzo stylowy! (Anna Lewandowska pokazała piękny pokoik drugiego dziecka! Spójrzcie na to łóżeczko!)

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z mężem.

Anna i Robert Lewandowscy w kuchni
Instagram

Para czeka na narodziny drugiego dziecka.

4. urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

To już niebawem!

Instagram

 

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58