Anna Lewandowska dla Wprost
Mat. prasowe/ONS

Dlaczego Anna Lewandowska nie wstydzi się już swoich pieniędzy? Mamy komentarz!

Anna Lewandowska dla Wprost
Mat. prasowe/ONS

Anna Lewandowska znalazła się na 22. miejscu w rankingu najbogatszych Polek. Tygodnik „Wprost" podliczył jej majątek na 204 mln złotych. Przy okazji trenerka i dietetyczka, a także żona słynnego piłkarza udzieliła wywiadu, w którym mówi, na czym zarabia. Przyznała również, że nie wstydzi się już swoich pieniędzy. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Flesz" to odważne wyznanie z jej strony, bo to tej pory Lewandowska unikała rozmów o pieniądzach w obawie przed hejtem w internecie. Czy już się nie boi tego?

Uodporniła się na przykrości. Czuje się spełniona i dlatego spokojna. Tyle już dostała w kość, a dalej robi swoje - mówi „Fleszowi" psycholog i coach Maria Rotkiel.

Odwaga Ani zaimponowała również Joannie Przetakiewicz, która sama często sama musi mierzyć się z krytyką.

Ania dojrzała, a świadoma swojej wartości kobieta nie boi się tego, co powiedzą o niej inni - powiedziała „Fleszowi" Joanna Przetakiewicz.

Na co jeszcze odważyła się Anna Lewandowska i na czym zarabia dzisiaj pieniądze czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Anna Lewandowska dzieli się swoimi pieniędzmi, dlatego była w tym roku gościem balu charytatywnego Fundacji TVN „Nie jesteś sam".

Anna Lewandowska
ONS.pl

 

Na pierwsze urodziny córki Klary Anna Lewandowska uruchomiła w internecie sklep z ubraniami i akcesoriami dla dzieci Baby by Ann. Na tym również zarabia pieniądze.

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15