Anna Lewandowska wspiera WOŚP
Instagram

Anna Lewandowska również wspiera WOŚP. Zobaczcie, co trenerka przekazała na licytację!

Anna Lewandowska wspiera WOŚP
Instagram

Anna Lewandowska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się 26. finał pięknej akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka. Jak co roku, cała plejada gwiazd wspiera WOŚP występując na koncertach czy przekazując wartościowe gadżety na licytację, z której pieniądze trafią do fundacji Wielkiej Orkiestry. Okazuje się, że Anna Lewandowska również postanowiła przekazać coś na licytację!

Co Anna Lewandowska przekazała na licytację WOŚP?

Okazuje się, że na jednej z aukcji WOŚP na charytatywni.allegro.pl możecie wylicytować zaproszenie na letni obóz by Ann! Osoba, która wygra licytację będzie mogła wziąć udział w obozie, który odbędzie się na przełomie sierpnia i września 2018 roku w "Dojo Stara Wieś". Na chwilę obecną zaproszenie od Anny Lewandowskiej licytuje 16 osób, a cena osiągnęła już 6 100 złotych! 

Wy również weźmiecie udział w licytacji? A może wesprzecie WOŚP w inny sposób? Link do aukcji WOŚP z zaproszeniem na obóz Anny Lewandowskiej znajdziecie tutaj.

Zobacz także: „Ryczałam jak bóbr. Moje życie wywróciło się do góry nogami”. Anna Lewandowska szczerze jak nigdy o swoim smutnym dzieciństwie

Anna Lewandowska wspiera WOŚP.

Anna Lewandowska wspiera WOŚP
charytatywni.allegro.pl

Trenerka przekazała zaproszenie na obóz letni.

Anna Lewandowska wspiera WOŚP
charytatywni.allegro.pl

 

Więcej na temat Anna Lewandowska WOŚP
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04