East News

Gwiazda "Na Wspólnej" po raz drugi została mamą! Anna Kerth pokazała urocze zdjęcie maleństwa

East News

Wspaniała wiadomość! Anna Kerth urodziła drugie dziecko! Baby boom w polskim show biznesie wciąż trwa! Okazuje się, że kolejna gwiazda właśnie została mamą. W ostatnich tygodniach radosne informacje o narodzinach dzieci przekazały m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Agnieszka Kaczorowska oraz Natalia Klimas. Teraz dołączyła do nich gwiazda serialu "Na Wspólnej"! Anna Kerth urodziła dziecko i opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie maleństwa. Aktorka urodziła syna czy córkę? Wiemy!

Anna Kerth urodziła drugiego syna!

Anna Kerth, która w serialu "Na Wspólnej" wciela się w Małgorzatę Zimińską, przekazała radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama. Aktorka pokazała słodkie zdjęcie maleństwa i zdradziła, że urodziła drugiego syna! Anna Kerth w swoim wpisie na portalu społecznościowym przyznała, że urodziła siłami natury, chociaż wcześniej miała cesarskie cięcie - tym samym aktorka dołączyła do mam, które zdecydowały się na VBAC (poród naturalny po cesarskim cięciu).

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! 👶🏻Naczekaliśmy się 🙈 Nasz drugi syn jest już z nami 😍 Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co 🙏🏻🙏🏻🙏🏻- napisała Anna Kerth. Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył.

Aktorka nie zdradziła, jakie imię wybrała dla syna, ale w sieci pokazała jego stópki! Internauci ruszyli z gratulacjami. 

- Gratulacje dla rodziców, i gratulacje dla Pani za vbac! Dużo zdrówka dla Pani i maluszka. Pięknych chwil 💐❤️
- Gratulacje! Niech maluch rośnie zdrowo 🙂 bardzo się cieszę że udał Ci się #vbac brawo! 👏🏻👍🏻💙
- gratulacje 😉 szczęścia i miłości ❤️ - pisali internauci. 

Zobaczcie cały wpis aktorki i zdjęcie opublikowane na Instagramie! Świeżo upieczonej mamie gratulujemy! 

Anna Kerth urodziła drugiego syna.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! 👶🏻Naczekaliśmy się 🙈 Nasz drugi syn jest już z nami 😍 Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat. Tymczasem... Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina - która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”... Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY 🙏🏻💖 Jesteśmy w komplecie 👪——> 👨‍👩‍👦‍👦💪🏻🥰🙏🏻 #rodzina #razemnajlepiej #wkomplecie #syn #brat #bracia #mama #tata #rodzice #razem #newborn #birth #vbac #family #together #love #happiness #momoftwo #mommy #daddy #brother #brotherhood #givingbirth #life #atlast #missioncompleted

Post udostępniony przez Anna Kerth (@anna_kerth)

 

Anna Kerth z mężem!

East News

 

Więcej na temat Na Wspólnej Anna Kerth
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17