Lewandowscy na okładce Flesza
Flesz
Newsy

Anna i Robert Lewandowscy na okładce najnowszego "Flesza"

Ktoś chce zniszczyć Annę?
Ostatnimi czasy najpopularniejsza para w naszym kraju ma problemy! Okazuje się, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski coraz częściej spotykają się ze zwyczajną, ludzką zazdrością. Są młodzi i piękni, odnieśli sukces, mają pieniądze i z tego korzystają. Jednak komuś się to nie podoba! Czy ktoś chce zniszczyć Annę? Redakcja "Flesz. Gwiazdy & Styl" odpowiada na to pytanie.

Oprócz tego w numerze znajdziecie mnóstwo letnich shoppingów. Modne wzory i ciuchy w niskich cenach. A do tego koszulkowe szaleństwo. Styliści magazynu wybierają najciekawsze modele modnych topów na lato 2014.

Najnowszy "Flesz. Gwiazdy & Styl" to również gwiazdy. Katarzyna Zielińska zagra w filmowym hicie, a co słychać u innych? Relacje z czerwonych dywanów, najlepsze stylizacje i wpadki już od poniedziałku 30. czerwca w kioskach!

A do tego HIT na DVD!

Tym razem możecie kupić najnowszy numer dwutygodnika z uroczą bajką "Kraina Lodu".
 
Lewandowscy na okładce Flesza
Flesz
Newsy
Najgorętsze trendy na wiosnę w nowym numerze "Flesza"
Dowiedz sie więcej

Już dziś możecie kupić najnowszy 6. numer dwutygodnika "Flesz. Gwiazdy&Styl" Jak zwykle nie zabrakło najgorętszych modowych hitów prosto ze światowych wybiegów. W magazynie znajduje się ekskluzywny dodatek „Trendy wiosna- lato 2013” . Dodatek liczy aż 24 strony i został wydrukowany na specjalnej jakości papierze. 
 Sesję do numeru przygotował znany fotograf Piotr Porębski, w którego obiektywie znalazły się 3 pokolenia polskich top modelek. Wśród nich: Małgorzata Niemen, Bogna Sworowska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska oraz bohaterki modowych programów telewizyjnych. Za stylizację odpowiada redaktor naczelna kwartalnika  „VIVA!Moda”, Agnieszka Ścibior . Najnowszy magazyn „Flesz. Gwiazdy & Styl” wypełniają gorące materiały prosto z pokazów największych projektantów mody, przegląd nowości z polskich sklepów, najnowsze trendy w makijażach oraz piękne sesje zdjęciowe. 
Dodatkowo każda z czytelniczek na okazję skorzystania z 30% rabatu na zakupu kosmetyków do makijażu marki Sephora . „Flesz” wejdzie na rynek również w wersji z książką z filmem w reżyserii Agnieszki Holland, ”W Ciemności” w cenie 19,99 pln oraz z książeczką shoppingową w cenie 2,99 zł   
Tematy numeru: 
- Edyta Herbuś- nowy serial, nowy kontrakt, dlaczego więc planuje wyjechać do Finlandii?
 - Anna Czartoryska i Michał Niemczycki- znamy datę ślubu! Najnowszy numer dwutygodnika „Flesz. Gwiazdy&Styl” (Flesz 6/2013) ma zwiększoną do 124 stron objętość i można go kupić  w tej samej cenie co zawsze - 1,99zł.  

Flesz
Newsy
Nowości z życia gwiazd w nowym numerze "Flesza"
Dowiedz się więcej

Już dziś możecie kupić najnowszy 6. numer dwutygodnika "Flesz. Gwiazdy&Styl" . Jak zwykle nie zabrakło nowości z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W magazynie dowiecie się dlaczego Edyta Herbuś planuje wyjechać do Finlandii oraz informacje na temat jej nowej roli i nowego kontraktu. Oprócz tego tylko we "Fleszu" poznacie datę ślubu Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego . Poza tym w magazynie znajdiecie ekskluzywny dodatek „Trendy wiosna- lato 2013” , który liczy 24 strony i został wydrukowany na specjalnej jakości papierze. 
 Sesję do numeru przygotował znany fotograf Piotr Porębski, w którego obiektywie znalazły się 3 pokolenia polskich top modelek. Wśród nich: Małgorzata Niemen, Bogna Sworowska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska oraz bohaterki modowych programów telewizyjnych. Za stylizację odpowiada redaktor naczelna kwartalnika  „VIVA!Moda”, Agnieszka Ścibior . „Flesz” wejdzie na rynek również w wersji z książką z filmem w reżyserii Agnieszki Holland, ”W Ciemności” w cenie 19,99 pln oraz z książeczką shoppingową w cenie 2,99 pln. Najnowszy numer dwutygodnika „Flesz. Gwiazdy&Styl” (Flesz 6/2013) ma zwiększoną do 124 stron objętość i można go kupić  w tej samej cenie co zawsze - 1,99zł.  

Agnieszka Szulim
Flesz
Newsy
Agnieszka Szulim na okładce najnowszego "Flesza"
Wiemy co było powodem jej rozstania z partnerem

To już koniec wielkiej miłości Agnieszki Szulim i Maciejem Żakowskim, synem cenionego dziennikarza i publicysty Jacka Żakowskiego. Para spotykała się od ponad roku, jednak coś poszło nie tak. W ostatnim czasie pojawiły się informację, że para już nie jest razem. Dlaczego tak się stało? Redakcja "Flesz. Gwiazdy & Styl" odpowiada na to pytanie. W numerze znajdziecie również wiele shoppingowych galerii, a wśród nich najmodniejsze rzeczy z wyprzedaży. Dodatkowo Kożuchowska, Rubik i Socha wybrały 7 wakacyjnych hitów. Flesz. Gwiazdy & Styl" to również gwiazdy. Edyta Górniak zdradziła czy naprawdę się z kimś spotyka. A co dzieje się u innych? Relacje z czerwonych dywanów, najlepsze stylizacje i wpadki już od poniedziałku 14. lipca w kioskach! Do tego zegarek! Tym razem dwutygodnik możecie kupić również z modnym zegarkiem!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner