Anna i Grzegorz Bardowscy zostaną rodzicami
Instagram

"Nasza rodzina się powiększy" Ania i Grzegorz Bardowscy znowu zostaną rodzicami! Jaś doczeka się siostry czy brata?

Anna i Grzegorz Bardowscy zostaną rodzicami
Instagram

Wielka radość w rodzinie Bardowskich! Anna i Grzegorz, którzy poznali się na planie "Rolnik szuka żony", po raz drugi zostaną rodzicami. Ich syn Jaś doczeka się rodzeństwa. Anna Bardowska pochwaliła się tą radosną nowiną na Instagramie. Przy okazji pokazała zdjęcie swojego synka, który rośnie jak na drożdżach!

Anna Bardowska jest w ciąży

Anna Bardowska od dłuższego czasu nie publikowała nic w social mediach. W końcu przerwała milczenie i wyjaśniła, jaki był powód jej zniknięcia. Okazuje się, że Ania Bardowska jest w ciąży! Żona rolnika nie mogła już wytrzymać i pochwaliła się tą nowiną na Instagramie. 

Kilka ostatnich tygodni spędziłam bez mediów społecznościowych, początki ciąży nie były dla mnie łaskawe. Nieważne 😊. Chcieliśmy się pochwalić radosną nowiną, jeszcze kilka miesięcy i nasza rodzina się powiększy 😍 - napisała Ania Bardowska.

Zobacz także: Ania Bardowska w końcu pokazała twarz synka, Jasia! "Cały tatuś"!

Przypomnijmy, że Bardowscy poznali się na planie 2. edycji "Rolnik szuka żony". Między nimi od razu zaiskrzyło. Gdy Grzegorz zobaczył zdjęcie Ani wiedział, że to ta jedyna. Zaraz po programie bardzo szybko zaręczyli się i wzięli ślub. Owocem ich miłości jest Jaś. Para pokazała jego najnowsze zdjęcie. Musimy przyznać, że chłopak rośnie jak na drożdżach!

Ciekawe, czy Jaś doczeka się siostrzyczki? A może to będzie braciszek?

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje!

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23