Anna Guzik w niebieskiej bluzce Ana Guzik na prmeierze filmu Balerina Anna Guzik Anna Guzik na łóżku Anna Guzik po porodzie na ramówce TVN
Anna Guzik w niebieskiej bluzce
Co dalej z jej karierą?
1/5
Anna Guzik w niebieskiej bluzce

Anna Guzik jest znowu w ciąży? Niespełna rok temu aktorka po raz pierwszy została mamą. Narodziny córeczek Basi i Niny było spełnieniem marzeń aktorki, dlatego gwiazda zdecydowała się na dłuższy urlop macierzyński. Po kilku miesiącach wróciła do pracy i wydawało się, że teraz znów skupi się na karierze. Życie jednak napisało zupełnie inny scenariusz, bowiem mówi się, że aktorka znów jest w ciąży!

 

Jak podaje magazyn Show, Anna Guzik wraz z mężem postarała się o rodzeństwo dla bliźniaczek, a więc rodzinę czeka ponoć kolejna rewolucja! Kiedy aktorka planuje udać się na urlop macierzyński? Tego dowiecie się z następnych stron!

 

Zobacz:  „Miłość jest motywacją wszystkich działań”. Anna Guzik została mamą! Pamiętacie tę sesję z VIVY?

 

2/5
Ana Guzik na prmeierze filmu Balerina

Anna Guzik na pewno zdecyduje się na przerwę w pracy, ale na razie ma zaplanowane spektakle do kwietnia:

Póki co, pani Ania gra w teatrze do kwietnia, ale jeszcze nie określiła się, jak długo będzie chciała pracować. To wszystko zależy od jej samopoczucia - powiedziała magazynowi "Show" osoba  z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. 

A co z jej rolą w "Na Wspólnej"? Producenci serialu TVN też cierpliwie będą na nią czekać, tym bardziej, że bohaterka, którą gra Guzik również będzie w ciąży.

3/5
Anna Guzik
East News

Aktorka na razie nie zamierza zwalniać tempa. Angażuje się też w akcje charytatywne.

4/5
Anna Guzik na łóżku

Jak na razie Anna Guzik nie skomentowała doniesień o ciąży.

5/5
Anna Guzik po porodzie na ramówce TVN
Więcej na temat Anna Guzik